Onkyo TX-RZ70 - raty 0% lub oferta specjalna - sklep WROCŁAW

  • szt.
  • 14 999,00 zł / szt.
  • Oblicz

TX-RZ70 to najwyższy i najlepszy model w ofercie wielokanałowych wzmacniaczy kina domowego Onkyo.

Urządzenie zapewnia niezwykle czysty dźwięk, znakomite efekty wizualne i najnowsze technologie, które zasilają serce Twojego domowego systemu rozrywki. Spokojnie: dzięki bezkompromisowej reprodukcji dźwięku i obrazu w wysokiej rozdzielczości będziesz cieszyć się filmami, muzyką i grami dokładnie tak, jak zamierzyli ich twórcy.

Miłośnicy kina domowego radujcie się! Onkyo TX-RZ70 to nasz najpotężniejszy wzmacniacz kina domowego, który daje Ci możliwość zaprojektowania w domu najlepszej przestrzeni rozrywkowej z osobnymi strefami.

Zbudowany przez i dla audiofilów, oraz dla wszystkich innych Onkyo TX-RZ70 zapewnia najwyższą wydajność kina domowego. Wykorzystuje najnowsze technologię audio, w tym przetworniki cyfrowo-analogowe ESS Sabre, certyfikat THX® i funkcjonalność eARC.

HDMI® 2.1 to najnowsza wersja specyfikacji HDMI® obsługująca funkcję eARC, szereg wysokich rozdzielczości obrazu i częstotliwości odświeżania w tym formaty 8K60 i 4K120 oraz technologię Dynamic HDR. Rozdzielczość obrazu 8K zapewnia niezwykle wciągające wrażenia dzięki 2x większej rozdzielczości w poziomie i pionie niż dla formatu 4K oraz czterokrotnie większej liczbie pikseli. W połączeniu z częstotliwością odświeżania 60 Hz zapewnia to niezwykłą płynność i ostrość obrazu przy dużej szybkości akcji.

Zasługujesz na wzmacniacz, który dostosowuje się do Twojego życia, a nie odwrotnie. Dzięki wbudowanej kalibracji Dirac Live® Room Calibration Full Bandwidth, Onkyo TX-RZ70 wykorzystuje swoje oporgramowanie, aby idealnie dostosować i skalibrować ustawienia audio do unikalnego systemu głośników i układu pomieszczenia. A wielcy fani basu mogą ulepszyć swój system za pomocą Dirac Live Bass Control Single/Multi Subwoofer, aby uzyskać optymalną kalibrację najniższych tonów.

Przenieś wrażenia kinowe do swojego domu, odtwarzając treści IMAX zgodnie z zamierzeniami filmowców. TX-RZ70 spełnia precyzyjne standardy jakości ustanowione przez IMAX w celu zmniejszenia szumów i ziarnistości oraz by uzyskać jaśniejszy, wyraźniejszy obraz a także realistyczny dźwięk - jak w kinie! Tryb rozszerzony IMAX zapewnia również rozciągnięty współczynnik proporcji, który zapewnia nawet o 26% więcej obrazu na ekranie.

Po tysiącach testów w 1993 roku Onkyo jako pierwsza marka produkująca urządzenia do kina domowego uzyskała certyfikat THX. Bez względu na to, jakie wejście zostanie użyte, jaka kombinacja wbudowanych funkcji, jaki przedwzmacniacz lub wzmacniacz, absolutnie nic nie można dodać, nic ująć z materiału źródłowego. A TX-RZ70 oferuje cztery różne tryby odsłuchu THX: kino, gry, muzyka i dźwięk przestrzenny EX.

AURO-3D® to rewolucyjna technologia audio w amplitunerach Onkyo, dzięki, której użytkownicy zostają zanurzeni w dźwięku 3D, otaczającym ich ze wszystkich stron, nawet z góry. Muzyka, sport i filmy stają się bardziej realistyczne niż kiedykolwiek wcześniej, tworząc wrażenie, że dźwięk naprawdę otacza nas ze wszystkich stron, wynosząc doznania akustyczne na nowy poziom.

Klipsch i Onkyo połączyły siły, aby wprowadzić precyzyjne wartości zwrotnicy dla konkretnych modeli głośników, dzięki czemu możesz łatwo i bezproblemowo zintegrować głośniki Klipsch Reference i Reference Premiere z nowym wzmacniaczem kina domowego Onkyo. Po prostu wybierz model głośnika dla każdego kanału, a zoptymalizowane ustawienie zwrotnicy zostanie automatycznie zastosowane.

Nasi klienci cenią sobie najnowszą technologię. Dlatego dołączyliśmy wiele wbudowanych opcji dla Twoich ulubionych aplikacji do strumieniowania i inteligentnych asystentów domowych.

DTS Play-Fi pozwala cieszyć się wysokiej jakości muzyką z podłączonych usług online, sieciowych serwerów multimediów i biblioteki urządzeń przez Wi-Fi® do dowolnej liczby kompatybilnych produktów za pomocą aplikacji Onkyo Music Control na iPada, iPhone'a i smartfony z systemem Android. DTS Play-Fi może zsynchronizować muzykę w każdym pomieszczeniu. Każdy członek Twojej rodziny może używać własnego urządzenia do słuchania muzyki w pokoju lub grupie pokoi. DTS Play-Fi umożliwia stworzenie kompleksowego systemu multiroom, który zaspokoi praktycznie każdą potrzebę.

Model ten może dołączyć do istniejącego domowego systemu dźwiękowego Sonos. Wystarczy sparować go z portem Sonos*. Ten współpracuje z certyfikowanym amplitunerem Sonos, który zapewnia najlepsze w swojej klasie połączenie z systemem Sonos. Wybudzanie, zmiana wejść i granie z wybraną głośnością za pomocą funkcji Sonos Volume-Pass Through dostępne jest w aplikacji Sonos*. TX-RZ70 może współpracować z maksymalnie trzema portami Sonos — po jednym dla każdej z trzech niezależnych stref — z których każda odtwarza zupełnie inną usługę strumieniowania z Sonos Radio.

Wielostrefowe strumieniowanie i sterowanie głosowe
11.4-kanałowy wzmacniacz AV Onkyo TX-RZ70 z certyfikatem THX® łatwo integruje się z istniejącym systemem inteligentnego domu, w tym Apple Airplay, Alexa, aplikacjami Google i innymi. Otrzymujesz bardzo wydajne i kompatybilne urządzenie sieciowe, które może przesyłać strumieniowo ulubione treści w dowolnym miejscu w domu w rozdzielczości do 8K 60.**

Stworzony z myślą o graczach, format 4K/120 zapewnia ostry jak brzytwa obraz UHD w ultraszybkim ruchu. Sport, filmy akcji i gry o wysokiej wydajności znacząco na tym zyskują.

Skonfiguruj różne opcje rozrywki Ultra High-Definition z rozdzielczością do 8K 60* w dwóch różnych pokojach z odbiornika Onkyo. Oglądaj filmy w kinie domowym, podczas gdy dzieci oglądają bajki w pokoju zabaw.

TX-RZ70 może wysyłać i odbierać dźwięk przez bezprzewodową technologię Bluetooth. Przesyłaj strumieniowo z urządzenia do odbiornika za pomocą kodeków SBC lub AAC lub przesyłaj dźwięk odtwarzany przez urządzenie do kompatybilnych słuchawek bezprzewodowych za pomocą kodeków SBC, aptX™ lub aptX HD, w tym 24-bitowego dźwięku przez aptX HD. Udoskonalone możliwości przesyłania danych najnowszej generacji technologii Bluetooth zapewniają czyste i niezawodne odtwarzanie dźwięku, dzięki czemu możesz słuchać ulubionych utworów zgodnie z zamierzeniami inżyniera dźwięku.