Onkyo TX-RZ50 + Focal Aria 948 + CC900 + 906 + SUB 1000F

 • szt.
 • 38 999,00 zł
 • Oblicz

Wysokiej jakości zestaw kina domowego z , kompletny zestaw kolumn głośnikowych do kina domowego z subwooferem aktywnym francuskiej marki Focal

Onkyo TX-RZ50 to wydajny 9.2-kanałowy amplituner kina domowego wyposażony 6 wejść i 2 wyjścia HDMI 2.1 (z eARC) oraz kalibrację Dirac Live, korygującą problemy akustyczne pomieszczenia.

Dzięki możliwości przetwarzania aż do 11.2 kanałów i certyfikatowi THX model TX-RZ50 jest jednym z najlepszych pozycji w swojej klasie.
Obsługa standardu HDMI 2.1 zapewnia wsparcie dla przesyłania obrazu w rozdzielczości 4K/120Hz i 8K/60Hz, czy też funkcji używanej w grach VRR (Variable Refresh Rate) zmiennej częstotliwości odświeżania, jednocześnie wspierając Dolby Atmos i DTS: X. Bezprzewodowa transmisji sygnału audio może odbywać się po przez Apple AirPlay 2, Bluetooth i Wi-Fi. TX-RZ50 współpracuje z platformą Sonos, DTS Play-Fi, Google Chromecast Asystentem Google i Amazon Alexa.

Wydajna konstrukcja wzmacniaczy zapewnia ogromną moc na żądanie, aby podkreślić każdy niuans muzyki, filmów i gier, które kochasz.

Onkyo TX-RZ50 wyjścia HDMI 2.1 zapewnia nieskompresowany transfer sygnału cyfrowego obrazu 8K/4K z prędkością 40 Gb/s, zwiększając przepustowość w stosunku do swoich poprzedników i w pełni wykorzystując możliwości konsol do gier nowej generacji. Ten inteligentny amplituner, który przeszedł tysiące testów, aby uzyskać pożądany certyfikat THX, dostarcza niesamowite wrażenia z oglądania filmów, muzyki i gier w Twoim domu.

Dirac Live® to technologia cyfrowej korekcji akustyki pomieszczenia, która wykorzystuje zaawansowaną analizę głośników oraz pomieszczenia odsłuchowego w celu zoptymalizowania odtwarzania dźwięku przez posiadane kolumny oraz usunięcia podbarwień wprowadzanych przez pomieszczenie. Dzięki temu poprawie ulega scena dźwiękowo, klarowność dźwięków, czytelność wokali oraz głębia i szybkość basu. Korekta odbywa się automatycznie za pomocą autorskiej aplikacji na smartfon lub tablet.

TX-RZ50 oferuje przetwarzanie do 11.2 kanałów i wyjścia przedwzmacniacza dla układów systemu 7.2.4, co czyni go idealnym wyborem dla najlepszej konfiguracji kina domowego.

W 1993 roku Onkyo zostało pierwszą marką elektroniki konsumenckiej kina domowego, która otrzymała certyfikat THX. Z dosłownie tysiącami testów, zanim zdobędziesz logo certyfikacji THX. Bez względu na to, jakie wejście jest używane, bez względu na kombinację wielu wbudowanych funkcji amplitunera, przedwzmacniacza lub wzmacniacza, nie można nic dodać, nic nie zabrać z materiału źródłowego dźwięku. TX-RZ50 oferuje cztery różne tryby odsłuchu THX: kino, gry, muzyka i surround EX.

Cyfrowo zremasterowane treści IMAX dla środowiska domowego są tworzone, aby zapewnić ten sam ostry obraz 4K HDR i potężny dźwięk, tak jak zamierzył filmowiec. Tryb IMAX w Onkyo jest skrupulatnie zoptymalizowany do odtwarzania cyfrowo zremasterowanych treści, aby zapewnić najlepsze wrażenia podczas oglądania i słuchania na Ziemi.

HDMI® 2.1 to najnowsza aktualizacja specyfikacji HDMI®, która obsługuje eARC, szereg wyższych rozdzielczości wideo i częstotliwości odświeżania, w tym 8K/60 i 4K/120 oraz formaty Dynamic HDR. 8K zapewnia niezwykle wciągające wrażenia wizualne dzięki dwukrotnie większej rozdzielczości poziomej i pionowej niż 4K oraz 4 razy większej liczbie pikseli; a w połączeniu z częstotliwością odświeżania 60Hz umożliwia płynne i ostre oglądanie treści z szybką akcją. HDMI 2.1 z 8K i eARC zapewnia, że ​​Twój system jest gotowy na najczystszy i najczystszy obraz dostępny teraz i w przyszłości.

Amplituner Onkyo TX-RZ50 może dołączyć do istniejącego domowego systemu dźwiękowego Sonos lub stać się początkiem nowego, po prostu poprzez sparowanie go z portem Sonos*. Działa z odbiornikami audio-video z certyfikatem Sonos i oferuje najlepsze w swojej klasie połączenie z ekosystemem Sonos , budzenie, zmiana wejść i granie z odpowiednią głośnością za pomocą funkcji Sonos Volume-Pass Through w aplikacji Sonos*.

TX-RZ50 może współpracować z maksymalnie trzema portami Sonos — po jednym dla każdej z trzech niezależnych stref — każdy odtwarza zupełnie inną usługę przesyłania strumieniowego z Sonos Radio.


Dwukierunkowa technologia Bluetooth pozwala odbierać i przesyłać bezprzewodowo sygnał audio do amplitunera przy użyciu kodeków SBC lub AAC lub przesłać dźwięk odtwarzany przez Onkyo do kompatybilnych słuchawek bezprzewodowych przy użyciu kodeków SBC, aptX, w tym 24-bitowego dźwięku przez aptX HD. Udoskonalone możliwości przesyłania danych najnowszej generacji Bluetooth zapewniają czyste i niezawodne odtwarzanie dźwięku, dzięki czemu usłyszysz ulubione utwory zgodnie z zamierzeniami inżyniera dźwięku.

Dostęp do Spotify, TIDAL, Deezer, TuneIn i Pandora jest wbudowany w system. Użyj dedykowanych aplikacji (jeśli są dostępne) lub bezpłatnej aplikacji Onkyo Control dla urządzeń Apple i Android, aby znaleźć i odtwarzać muzykę.

Technologia DTS Play-Fi pozwala cieszyć się wysokiej jakości muzyką z podłączonych usług online, sieciowych serwerów multimedialnych i biblioteki urządzeń przez Wi-Fi® do dowolnej liczby kompatybilnych produktów za pomocą aplikacji Onkyo Music Control na iPada, iPhone'a i smartfony/tablety z systemem Android. DTS Play-Fi może synchronizować muzykę w każdym pomieszczeniu. Każdy członek Twojej rodziny może używać własnego urządzenia do słuchania swojej muzyki w pokoju lub grupie pokoi. DTS Play-Fi pozwala zbudować kompleksowy ekosystem wielu pomieszczeń, który zaspokoi praktycznie każdą potrzebę.

Onkyo TX-RZ50 łatwo integruje się z istniejącym ekosystemem inteligentnego domu, w tym z Apple Airplay, Alexa, aplikacjami Google i nie tylko. Dzięki czemu otrzymujesz wysoce wydajne i kompatybilne urządzenie sieciowe, które może przesyłać strumieniowo ulubione treści w dowolnym miejscu w domu.

Dzięku obsłudze multistrefowej istnieje możliwość rozrywki Ultra High-Definition z rozdzielczością do 8K (60Hz) w dwóch różnych pokojach za pomocą odbiornika Onkyo. Oglądaj film w kinie domowym, podczas gdy dzieci oglądają bajki w swoim pokoju zabaw.

 

Założona na początku 1980 roku firma inżynierii precyzyjnej Focal-JMlab rozpoczęła działalność w w małym warsztacie Saint-Étienne we wschodniej Francji. W nowopowstałej spółce były zatrudnione dwie osoby, w tym obecny prezes Jacques Mahul, inżynier z dużym doświadczeniem w zakresie driverów (przetworników elektroakustycznych). Od tego czasu firma stale doskonali się w sztuce tworzenia sprzętów audi, konkurując ze światową czołówką.

 

Aria 948 symbolizuje powrót "prawdziwego" głośnika akustycznego. Nowego typu 3-drożna kolumna głośnikowa z przetwornikami o średnicy 21cm bez wysiłku dostarcza intensywnego i kontrolowanego basu. Głównym zamierzeniem przyświecającym twórcom Arii 948 był powrót do istoty akustyki – ukłon w stronę prawdziwych pasjonatów muzyki.

 

Focal Aria CC900 to 2-drożny głośnik dialogowy (centralny) przeznaczony dla systemów kina domowego. Wykorzystujący opatentowane technologie i wysokiej jakości przetworniki zapewnia wyraźne i spójne brzmienie dialogów podczas odtwarzania dźwięku w wielokanałowych systemach audio.

 

Głośniki Aria 906 są wierne DNA linii Aria. To wyrafinowana wysokiej klasy akustyka w połączeniu z doskonale zauważalną jakością wykonania. Dwudrożna kolumna głośnikowa pozwala cieszyć się ze wszystkich zalet jakimi cechuje się membrana z lnu: neutralnością, odpowiednią prezencją linii melodycznej i finezją.

 

Charakterystyka:

- nowa membrana oparta na włóknie lnianym,

- nowy tweeter TNF,

- przetworniki opracowane i wyprodukowane we Francji przez firmę Focal,

- wykończenie w skórze.

 

Sub 1000 F to potężny głośnik basowy francuskiej marki Focal, znanej z umiłowania do niskich tonów wysokiej jakości.

 

To urządzenie potrafi wspaniale uzupełnić każdy zestaw kina domowego. Ale czego innego można było się w tym przypadku spodziewać?


Focal SUB 1000 F:

 • wyposażono w dualny przetwornik, zwiększający liniowość i zapewniający optymalną moc magnetyczną cewki
 • cechuje go membrana wykonana z francuskich włókien naturalnych Flax
 • ma zamkniętą obudowę, która chroni subwoofer przed wszelkimi zakłóceniami
 • źródłem napędu jest tu solidny podwójny układ magnetyczny zapewniający dużą regularność pola magnetycznego, a co za tym idzie – niski poziom zniekształceń nieliniowych
 • jego sercem jest wzmacniacz Bash o mocy 1000 W

 

To potężna konstrukcja zamknięta w klasycznym układzie - wielki woofer znajduje się na froncie niemal idealnie sześciennej obudowy. W tym przypadku moc broni się sama. Nie ma tu żadnych cokołów, udziwnień, membran biernych na spodzie czy po bokach. Po prostu wysokiej jakości komponenty i solidna wytłumiająca obudowa, pozwalająca na stabilny dźwięk.

Onkyo TX-RZ50

 • Ilość kanałów: 9.2
 • Moc: 9 x 180W (6 Ohm)
 • Stosunek sygnał/szum: 106 dB (Line, IHF-A)
 • Aluminiowy panel przedni, klapka i pokrętło regulacji głośności
 • 3-trybowy ściemniacz wyświetlacza (Normal/Dim/Dimmer)
 • Menu ekranowe przez HDMI
 • Sterowanie IP i konfiguracja AVR przez przeglądarkę internetową
 • Advanced Music Optimizer poprawia jakość odtwarzania skompresowanego dźwięku
 • Vocal Enhancer zwiększa słyszalność wokalu/dialogu za pomocą pilota lub klawiszy na panelu przednim
 • Przełączanie głośników przednich na surround / wysokościowe w trybie przypisywania stereo w celu słuchania w tle
 • Funkcja nakładania menu ekranowego wyświetla dane sygnału wejściowego A/V, dane wyjściowe/ustawienia oraz informacje o sieci
 • Możliwość zapisania w pamięci ustawień głośności My Input Volume do dla poszczególnych wejść A/V za jednym dotknięciem
 • Regulacja częstotliwości odcięcia dla każdego kanału(40/50/60/70/80/90/100/120/150/180/200 Hz)
 • Kontrola synchronizacji A/V (do 500 ms w krokach co 5 ms przy 48 kHz)
 • HDMI: 2.1 (Ultra High Speed) / ARC / e-ARC
 • Obsługa kolorów: 4:4:4
 • HDR BT.2020
 • HDR10+
 • HLG 10 bit/ 8bit
 • HDR10
 • Deep Colour 12 bit
 • Obsługa rozdzielczości: SD (576i) / HD (1280x720p) / Full HD (1920x1080p) / Quad HD / 4K / Ultra High Definition (3840x2160p) / 8K
 • HDCP: 2.2 / 2.3
 • Formaty z USB: AAC / AIFF / Apple Lossless / FLAC / LPCM / MP3 / WAV / WMA / DSD / DSD 64 (2.8MHz) / DSD 128 (5.6MHz) / DSD 256 (11.2MHz)
 • Kontrola tonów: TAK
 • Dekodery DTS: DTS / DTS-ES / DTS 96/24 / DTS-HD High Resolution Audio / DTS-HD Master Audio / DTS-ES Discrete / DTS-ES Matrix / DTS-Express / DTS 96/32 / DTS:X / DTS Neural:X / IMAX DTS / IMAX DTS:X / IMAX Neutral: X
 • Dekodery Dolby: Dolby Digital / Dolby Digital Plus / Dolby TrueHD / Dolby Surround / Dolby Atmos / Dolby Atmos Height Virturalizer / Dolby Surround / Dolby Vision / Dolby Atmos Height
 • Tuner radiowy: DAB+ / FM
 • Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: 40
 • Automatyczna kalibracja za pomocą mikrofonu: TAK (DIRAC) - poprawia scenę dźwiękową, lokalizację, czystość i bas
 • Graficzne menu ekranowe (OSD)
 • Obsługa HDMI pass-through
 • Skalowanie video: Do 4K Ultra HD / Do 8K Ultra HD
 • Wyjście subwooferowe: TAK podwójne
 • Certyfikat THX: THX Certified Multimedia Products
 • Obsługiwane modele iPhone: iPhone 6 Plus
 • Obsługiwane modele iPoda: Touch 4 / Touch 5
 • Kontrola tonów: ±10 dB, 20 Hz (Bass) ±10 dB, 20 kHz (Treble)
 • Automatyczna aktualizacja oprogramowania przez internet: TAK
 • Pilot: TAK
 • Możliwość odtwarzania 3 źródeł dźwięku za pośrednictwem dedykowanych przetworników cyfrowo-analogowych i wyjść głośnikowych MAIN, Powered Zone 2 i
 • Powered Zone 3

Sekcja sieciowa

 • Platforma multiroom SMART AV Receiver ze zintegrowanymi usługami przesyłania strumieniowego, obsługą asystentów głosowych i zdalnym sterowaniem przez aplikację
 • Współpracuje z Sonos certyfikowanym dla domowego systemu dźwiękowego Sonos, sterowanie za pomocą aplikacji Sonos
 • Współpracuje asystentem głosowym Alexa obsługując odtwarzanie muzyki w wielu pomieszczeniach
 • Współpracuje z asystentem głosowym Ok Google i wbudowanym Chromecast
 • Obsługuje Apple AirPlay 2, umożliwiając sterowanie głosowe Siri
 • Dźwięk multiroom DTS Play-Fi za pośrednictwem aplikacji Onkyo Music Control
 • DTS Play-Fi
 • Roon: RoonTested
 • DLNA: Tak
 • Wi-Fi 2.4GHz / 5 GHz (czterordzeniowy SoC 1,8 GHz obsługuje Wi-Fi 802.11ac (2x2 MIMO)
 • AirPlay / Airplay 2
 • Bluetooth (dwukierunkowy, pozwala odbierać dźwięk wysyłany z telefonów komórkowych i komputerów PC oraz przesyłać dźwięk do słuchawek bezprzewodowych (tryb RX: SBC/AAC; tryb transmisji: SBC/Qualcomm® aptX™/aptX HD)
 • Dedykowana aplikacja: Android / iOS (Apple iPhone/iPod/iPad)
 • Radio internetowe: TAK
 • Usługi muzyczne: Deezer / Pandora / Spotify / TuneIN / Tidal / Amazon Music
 • Wejście USB (tryb pamięci masowych): Pendrive FAT16/32 / Dysk twardy FAT16/32

Wejścia / Wyjścia

 • Wejścia HDMI: 6 / 2
 • Wejście optyczne: 1
 • Wejścia koaksjalne: 1
 • Wyjścia 2xRCA liniowe: 2
 • Wejścia 2xRCA liniowe: 6
 • Złącze słuchawkowe: 6.3mm duży jack
 • Wejście Ethernet/LAN: TAK
 • Wyjście pre-out wielokanałowe: 9
 • Dodatkowe strefy: 2 strefa / 3 strefa
 • Wejście gramofonowe (PHONO): 1
 • Wejście komponentowe: 1
 • Trigger: TAK 1
 • IR
 • RJ-45
 • USB
 • RS232

Dane ogólne

 • Zasilanie: AC 220 - 240 V, 50/60 Hz
 • Maksymalne zużycie energii: 850 W
 • Wymiary (W x S x G) 201.5 x 435 x 398 mm
 • Waga: 14 kg

Focal Aria 948 - głośniki przednie

 • Typ: kolumna 3-drożna, Bass Reflex
 • Pasmo przenoszenia: 37-28000 Hz
 • Impedancja: 8 Ohm
 • Rekomendowana moc wzmacniacza: 50-350 W
 • Skuteczność: 92,5dB
 • Głośnik wysokotonowy: 25 mm
 • Głośnik średniotonowy: 165 mm
 • Głośnik niskotonowy: 2 x 210 mm
 • Podział zwrotnicy: 280/2600 Hz
 • Wymiary: 1150 x 371 x 420 mm
 • Waga: 35 kg

Focal Aria CC900 - głośnik centralny

 • Konstrukcja: 2-drożna, bass-reflex
 • Przetwornik średnio-niskotonowy: 2 x 165mm, membrana Flax z włóknami lnu
 • Przetwornik wysokotonowy: 25mm, membrana aluminiowo-magnezowa TNF z odwróconą kopułką
 • Pasmo przenoszenia: 57 Hz – 28 kHZ
 • Efektywność: 91 dB
 • Impedancja nominalna: 8 Ohm
 • Impedancja minimalna: 4,3 Ohm
 • Zalecana moc wzmacniacza: 40 – 200 W
 • Wymiary (WxSxG): 200 x 533 x 245 mm
 • Waga: 10.5 kg

Focal Aria 906 - kolumny surround

 • Typ: kolumna podstawkowa, 2-drożna, typu Bass Reflex
 • Pasmo przenoszenia: 55-28000 Hz
 • Impedancja: 8 Ohm
 • Rekomendowana moc wzmacniacza: 25-120 W
 • Skuteczność: 89,5 dB
 • Głośnik wysokotonowy: 25 mm
 • Głośnik średniotonowy: 165 mm
 • Podział zwrotnicy: 2800 Hz
 • Wymiary (WxSxG): 390 x 225 x 250 mm
 • Waga: 8,5 kg / szt.

Focal 1000F - subwoofer aktywny

 • Moc (Bash): 1000 W
 • Pasmo przenoszenia: 24Hz - 200Hz
 • Głośnik niskotonowy: 30mm, membrana Flax
 • Wykończenie: czarny połysk
 • Wymiary (WxSxG): 420 x 400 x 420 cm
 • Waga: 21,5 kg