Yamaha AVENTAGE RX-A4A + Klipsch RP-8000FII + RP-504CII + RP-500MII + SPL-150
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Onkyo
  • Historia ceny
  • kpl.
Sekcja wideo przetwarza obraz o wysokiej rozdzielczości – 8K z częstotliwością odświeżania do 60 Hz i 4K z częstotliwością do 120 Hz – zapewniając płynne i realistyczne wrażenia podczas oglądania. Amplituner oferuje także wsparcie dla zaawansowanych trybów przetwarzania obrazu, w tym HDR10+, pozwalając uzyskać wysoki kontrast i naturalne odwzorowanie kolorów, które pozostają wierne intencjom twórców filmowych.
Funkcje ALLM, VRR, QMS i QFT dostępne będą po aktualizacji oprogramowania urządzenia*
WŁAŚCIWOŚCI
- Przeprojektowane terminale głośnikowe, wyposażono w audiofilskiej klasy przewody
Ponadto górna część obudowy została pokryta satynowym, odporniejszym na zarysowania wykończeniem.
Yamaha AVENTAGE RX-A4A
  • Ilość kanałów: 7.2
  • Moc wyjściowa: 7 x 110 W (8 Ohm)
  • Dekodery dźwięku: Dolby Atmos, DTS:X, Cinema DSP HD3, Surround: AI
  • 4K Video (120Hz)
  • 8K Video (60Hz)
  • Tuner DAB+/FM/AM
  • Pilot: programowalny
  • Automatyczna kalibracja: YPAO
  • Multizone: Tak (2 strefa)
  • Tryb ECO
  • MusicCast Surround
  • HDMI CEC
Sekcja sieciowa
  • Radio internetowe
  • Bezprzewodowy streaming YAMAHA AV CONTROLLER, AirPlay, Wi-Fi Direct, Bluetooth
  • Serwisy strumieniujące Amazon Music, Deezer, Napster, Qobuz, Spotify, TIDAL
  • Odtwarzane formaty plików: AAC, AIFF, ALAC, DSD, FLAC, MP3, WAV, WMA, WMA-L, WAV 192/24
  • Bluetooth: tak (dwukierunkowy), kodek (SBC/AAC)
Wejścia / Wyjścia
  • HDMI: 7 / 1 (main: e-ARC/ARC) + 1 (SUB) + 1 (Zone 2)
  • Cyfrowe wejścia audio optyczne/koncentryczne: 2 / 1
  • Wejście gramofonowe (PHONO): 1
  • Wejścia analogowe audio: 5
  • Wyjście audio PRE-OUT Zone 2: 1
  • Wielokanałowe wyjście audio 7.2-kan.: tak
  • Wyjście subwooferowe PRE-OUT: 2
  • USB: 1 (front)
  • Ethernet: 1
  • Gniazdo Trigger OUT: 2
  • Gniazdo REMOTE wejście/wyjście: 1 / 1
  • Gniazdo słuchawkowe: 1 (front)
Dane ogólne
  • Wymiary (S x W x G): 435 x 191 x 442 mm
  • Waga: 16.2 kg
Klipsch RP-8000FII - kolumny przednie
  • Konstrukcja: 2-drożna, bass-reflex (Tractrix®)
  • Pasmo przenoszenia: 32-25 kHz
  • Skuteczność: 98 dB
  • Moc ciągła/szczytowa: 150 W/600 W
  • Impedancja: 8 ohm
  • Głośnik wysokotonowy: 25mm, tytanowy, wentylowany LTS, hybrydowa tuba Tractrix®
  • Głośnik niskotonowy: 2 x 203mm, membrana Cerametallic™ z pierścieniami Faradaya
  • Wejścia podwójne: bi-wire/bi-amp, z Dolby Atmos®
  • Wymiary (W x S x G) 1095 x 275 x 463 mm
  • Waga 27.85 kg/ szt.
Klipsch RP-504CII - kolumna centralna
  • Konstrukcja: 2-drożna, bass-reflex, skierowane do tyłu porty Tractrix®
  • Pasmo przenoszenia: 50-25 kHz +/- 3 dB
  • Skuteczność: 96 dB
  • Impedancja: 8 Ohm
  • Głośnik niskotonowy: 4x 133, membrany Cerametallic™z pierścieniami Faradaya
  • Wejścia: pojedyncze, aluminiowe
  • Wymiary (W x S x G): 174 x 814 x 383 mm
  • Waga: 16.45 kg
Klipsch RP-500MII - kolumny surround
  • Konstrukcja: 2-drożna, bass-reflex, skierowany do tyłu port Tractrix®
  • Skuteczność: 92 dB
  • Moc ciągła/szczytowa: 75 W/300 W
  • Impedancja: 8 Ohm
  • Głośnik niskotonowy: 133mm, membrana Cerametallic™ z pierścieniami Faradaya
  • Wymiary (W x S x G): 344 x 173 x 270 mm
  • Waga: 5.95 kg / szt.
Klipsch SPL-150CE - subwoofer aktywny
  • Konstrukcja: aktywna, Bass Reflex
  • Moc wzmacniacza ciągła / szczytowa: 400 W / 800 W
  • Głośnik niskotonowy: 381mm, membrana Cerametallic
  • Automatyczny stand-by
  • Regulacja fazy: 0/180
  • Pasmo przenoszenia: 18Hz - 125Hz
  • Wymiary (WxSxG): 546 x 495 x 566 mm