Denon AVR-X2800H + Polk Audio R600 + R300 + R100 + R900HT + SUB12

 • kpl.
 • 19 499,00 zł / kpl.
 • Oblicz

Ciesz się niesamowitym obrazem 8K i otaczającym dźwiękiem 3D z amplitunera AVR-X2800H. Wypełnij średniej wielkości pomieszczenia wyrafinowanym dźwiękiem w konfiguracji 7.2 lub 5.2.2 z Dolby Atmos i DTS:X. A dzięki technologii HEOS® możesz bezprzewodowo strumieniować muzykę online i udostępniać ją głośnikom z obsługą HEOS w innych pokojach.


Przesyłaj muzykę bezprzewodowo do kompatybilnych komponentów obsługujących HEOS z różnych serwisów strumieniowych. Dodaj głośniki Denon Home do większej liczby pomieszczeń i steruj nimi za pomocą aplikacji HEOS.


Poczuj każdy wymiar dźwięku dzięki Dolby Atmos. Ulepsz swoje kino domowe korzystając z konfiguracji głośników 5.1.2, aby uwolnić w pełni immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D z treści Dolby Atmos. Upmixer Dolby Surround angażuje wszystkie głośniki, aby tworzyć wrażenia dźwiękowe 3D ze starszych treści. Upmixer DTS Neural:X zapewnia lepszą głębię i zwiększony realizm starszych treści. DTS Virtual:X zapewnia otaczający dźwięk bez kanałów
wyższej warstwy, tworząc wirtualne efekty w konfiguracji głośników 7.1, 5.1 lub 2.1.

Technologia Dolby Atmos Height Virtualization tworzy wrażenie dźwięku wyższej warstwy nawet bez systemu 5.1.2. Możesz także słuchać utworów muzycznych Dolby Atmos dostępnych w Apple Music, Amazon HD, TIDAL lub z kompatybilnego urządzenia multimedialnego.


Treści audio kodowane w DTS:X umieszczają dźwięk tam, gdzie naturalnie występuje w przestrzeni, tworząc realistyczny, wielowymiarowy dźwięk.

Obsługa najnowszych technologii na wszystkich wejściach i wyjściach HDMI ARC (Audio Return Channel) lub eARC (Enhanced Audio Return Channel) ułatwiają odtwarzanie dźwięku z telewizora przez amplituner AV za pomocą pojedynczego połączenia HDMI. eARC zapewnia transmisję dźwięku HD i 3D, taką jak Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio i Dolby Atmos, podczas gdy ARC jest ograniczone do konwencjonalnych formatów dźwięku 5.1 lub PCM.


Urządzenie obsługuje zarówno rozdzielczość 8K, jak i skalowanie treści 4K w górę do 8K. Obsługuje HDCP 2.3, najnowszy standard ochrony przed kopiowaniem, zapewniający spokój ducha podczas odtwarzania treści chronionych przed kopiowaniem. Obsługa HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma), a także Dynamic HDR i HDR10+ pass-through. HLG oferuje technologię HDR w nadawanych treściach. Zarówno Dynamic HDR, jak i HDR10+ wykorzystują dynamiczne metadane do optymalizacji cieni i świateł w miarę zmian na ekranie.


Amplituner jest kompatybilny z Dolby Vision, dzięki czemu możesz cieszyć się zawartością Dolby Vision z kompatybilnego urządzenia źródłowego i telewizora. Dolby Vision to oszałamiająca technologia obrazowania HDR, która zapewnia niezwykłe kolory, kontrast i jasność na ekranie.


Obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), Quick Frame Transport (QFT) i Auto Low Latency Mode (ALLM), zapewnia płynną rozgrywkę bez opóźnień po połączeniu z kompatybilnymi konsolami do gier.


Użyj AirPlay 2, aby bezprzewodowo przesyłać muzykę z Apple Music do amplitunera AV lub tworzyć grupy z innymi głośnikami kompatybilnymi z AirPlay, aby wypełnić muzyką cały dom.


Odkryj niesamowitą wierność ścieżek audio o wysokiej rozdzielczości i ciesz się muzyką zgodnie z zamierzeniami artysty. Przedni port USB obsługuje odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości do 24 bit/192 kHz z nośników USB. Obsługiwane formaty audio to MP3, WMA, WAV, MPEG 4/AAC, FLAC i ALAC.


Sparuj swoje ulubione słuchawki Bluetooth z amplitunerem AV, aby słuchać ulubionej muzyki, filmów lub programów telewizyjnych w nocy. Możesz także odtwarzać dźwięk jednocześnie z głośników i słuchawek Bluetooth.


Ten amplituner AV obsługuje dźwięk z dwóch źródeł w dwóch strefach. Podłączając parę głośników w drugim pomieszczeniu do amplitunera AV, można cieszyć się 5.1-kanałowym dźwiękiem przestrzennym w głównym pomieszczeniu i oddzielnym źródłem lub streamingiem muzyki w drugim pomieszczeniu, takim jak pokój lub patio. Możesz również odtwarzać ten sam dźwięk w obu pokojach, dzięki czemu wszyscy w domu mogą dopingować swoją ulubioną drużynę w niedzielny wieczór lub słuchać tej samej piosenki w obu pokojach. Amplituner AV obsługuje odtwarzanie dźwięku z dwóch źródeł; w dwóch strefach.


Wielokrotnie nagradzany asystent Denon Setup Assistant zapewnia proste, jasne instrukcje, jak rozpocząć korzystanie. Wystarczy podłączyć amplituner AV do telewizora i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby podłączyć głośniki, wykonać kalibracji akustyki i podłączyć urządzenia źródłowe. Dla dodatkowej wygody amplituner AV automatycznie zmienia nazwy wejść HDMI po podłączeniu urządzeń źródłowych - lub możesz zmienić nazwy ręcznie.

 

Model R600 to dwu i półdrożna konstrukcja składająca się z podwójnych, 165mm średnioniskotonowych przetworników z membranami Turbine oraz 25mm przetwornika wysokotonowego Pinnacle.

Membrana Turbine skonstruowana jest w o parciu o rdzeń piankowy i formowana na kształt turbiny. Pozwala ona uzyskać lepsze tłumienie oraz większą sztywność bez dodatkowej masy własnej co przekłada się płynne i dokładniejsze brzmienie średnich częstotliwości.

Autorski przetwornik wysokotonowy Pinnacle zgodny z certyfikatem Hi-Res, stanowi pierścieniowa membrana z aluminiowym dyfuzorem stożkowym. Wykorzystuje ona precyzyjnie dostrojony falowód, poprawiający rozpiętość wysokich częstotliwości oraz pozwalając na uzyskanie klarownego i dokładnego brzmienia wysokich częstotliwości bez dodatkowych akcentów i zniekształceń. Tylna komora przetwornika jest dodatkowo tłumiona w celu eliminacji niepotrzebnych rezonansów.

W modelu R600 wykorzystano zaawansowany, punktowy system usztywnień obudowy o nazwie Cabinet Resonance Control (CRC), odpowiedzialny za redukcję drgań.

Zastosowano także nowoopracowany system Power Port drugiej generacji (Power Port 2.0). Stanowią go technologia X-port oraz Enhanced Power Port. Całość opiera się na aluminiowej podstawie rury portowej, którą umieszczono bliżej podłogi.Działanie to pozwala uzyskać jeszcze większą wydajność i poziom dynamiki w brzmieniu niskich częstotliwości niż w poprzednich konstrukcjach kolumn, dodatkowo zapobiega niepożądanym szumom z wewnątrz.

 

Polk Audio Reserve R300 to kompaktowy głośnik centralny, uzupełniający zestawy kina domowego o dokładne i spójne brzmienie dialogów, dzięki
wykorzystaniu autorskich rozwiązań z droższej serii kolumn Polk Audio Legend:

 • Podwójne przetworniki średnio-niskotonowe z membranami Turbine
 • Autorski przetwornik wysokotonowy Pinnacle z pierścieniową membraną i aluminiowym dyfuzorem

 

Dzięki subtelnej elegancji seria Reserve cechuje się minimalistycznym designem i uniwersalnym wyglądem. Dziedzicząc flagowy układ przetworników firmy Polk, R100 oferuje wyjątkowy dźwięk, który skutecznie konkuruje z podobnymi głośnikami, które sprzedają się za dwukrotnie wyższą cenę.

Ponad 40 lat innowacji, projektowania i testowania głośników wysokotonowych doprowadziło do opracowania nowego 1 calowego tweetera Pinnacle z radiatorem stożkowym, debiutującego we flagowej serii Legend firmy Polk. Opracowany przez Polk Audio, zapewnia ultraczystą, wyraźną reprodukcję wysokich tonów bez niepożądanych podbarwień i zniekształceń. Przetwornik wysokotonowy Pinnacle wyposażony został w precyzyjnie dostrojony falowód, który radykalnie poprawia dyspersję energii wysokich częstotliwości, zapewniając szeroki „sweet spot”, podczas gdy krytycznie tłumiona tylna komora pomaga pokonać wszelkie niepożądane rezonanse.

Polk opracował membranę Turbine specjalnie dla naszych flagowych produktów, aby zapewnić naturalną reprodukcję średnich częstotliwości, na które ludzkie uszy są szczególnie wrażliwe. Membrany Turbine łączą oryginalny rdzeń piankowy firmy Polk z geometrią turbiny, co znacznie zwiększa sztywność i tłumienie bez dodawania masy. Usłyszysz każdy szczegół i doświadczysz płynnych, szczegółowych średnich tonów i naturalnego basu.

Nowo opracowany port X-Port firmy Polk zawiera filtr Eigentone (ETF), który zapewnia wolny od zniekształceń, niewymuszony bas. Składa się z zestawu absorberów o konstrukcji zamkniętej, które są specjalnie dostrojone, aby wychwytywać i eliminować tradycyjne zniekształcenia występujące w głośnikach. X-Port zapewnia, że wyższy bas i średni zakres są wolne od rezonansów portów i obudowy, zapewniając płynny, szczegółowy, bogaty dźwięk.

Twój dźwięk jest tak dobry, jak jego źródło. Dzięki certyfikacji Hi-Res Audio, Polk Reserve R100 zapewnia wyraźne i szczegółowe brzmienie klasy high-end. Kobiece wokale są wyjątkowo gładkie i szczegółowe, bez koloryzacji.

 

Polk Audio Reserve R900HT to dedykowany i zaprojektowany zgodnie z wymogami i specyfikacją Dolby Atmos/DTS:X, kompaktowy głośnik efektowy/surround, uzupełniający o dodatkowe efekty dźwiękowe w kinie domowym, zlokalizowane nad głową słuchacza.

Model wykorzystuje identyczne podzespoły jak pozostałe kolumny z serii, mianowicie:

 • Przetwornik średnio-niskotonowy z membraną Turbine
 • Przetwornik wysokotonowy Pinnacle z pierścieniową membraną i aluminiowym dyfuzorem


R900HT posiada przełącznik umożliwiający zmianę kierunku odtwarzania strumienia audio zgodnie z płaszczyzną jego położenia w celu osiągnięcia optymalnej wydajności.

W tylnej części obudowy znajduje się uchwyt umożliwiający montaż na ścianie lub po prostu głośnik można usytuować na dowolnej kolumnie głośnikowej Reserve.

Parametry głośnika zostały odpowiednio zoptymalizowane pod kątem brzmienia tak aby uzyskać doskonale wrażenia podczas oglądanych seansów filmowych.

 

Seria subwooferów HTS tej amerykańskiej marki łączy w sobie wszystkie najważniejsze technologie Polk Audio wraz z nową jakością wykonania i designem, który nawiązuje do najlepszych cech amerykańskiego wzornictwa.

Polk Audio HTS 12 to:

 • obudowa z płyt MDF umieszczona na stabilnym cokole wyposażonym w deflektor ciśnienia akustycznego - pozwala to na podniesienie skuteczności basu do 3 decybeli oraz uniknięcie szmerów bas refleksu przy zbyt dużym ciśnieniu wewnątrz obudowy.
 • membrany znane z cenionej serii Signature.
 • kompozytowe sztywne przetworniki znane z serii Rti, poprawione poprzez zastosowanie nowego składnika wzmacniającego w postaci minerału mica, wykorzystywanego również w produkcji ceramiki.
 • głośnik napędzany czterowarstwową cewką.
 • zawieszenie zbudowane z superwytrzymałego włókna aramidowego Conex - posiada podobne właściwości jak Kevlar czy Nomex.
 • przetworniki zaprojektowane z użyciem laserowej technologii wizualizacji pracy przetwornika, rozwiązanie znane z laboratoriów Klippel.
 • 200 W mocy ciągłej w RMS.

Denon AVR-X2800H

 • Liczba kanałów: 5.2.2
 • Moc: 7 x 150W (4ohm)
 • Niezależny wzmacniacz mocy
 • Tryb Pure Direct
 • DTS HD Master, DTS:X, DTS Neural:X, DTS Virtual:X
 • Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, Dolby Atmos Music, Dolby Surround
 • Wielokanałowe stereo
 • Maksymalna liczba przetwarzanych kanałów (przedwzmacniacz) 7.1
 • Audyssey MultEQ XT, Dynamic EQ, Dynamic Volume
 • Tryb Pure Direct
 • System poprawy jakości skompresowanego dźwięku
 • Tuner AM/FM
 • Strefy Multiroom: 2
 • Zone Audio Source: HDMI; Optical, Coax, Network, USB; Analog
 • Tryb ECO
 • Setup Assistant
 • Wyłącznik czasowy
 • Automatyczne wyłączanie zasilania
 • Tuner FM/AM

Sekcja sieciowa

 • Media Server
 • HEOS multiroom
 • Asystenci głosowi: Alexa/Google Voice Assistant/Apple HomePod
 • Odtwarzane formaty stratne: MP3, WMA, AAC
 • Odtwarzane formaty bezstratne: FLAC,FLAC HD, WAV, ALAC (192kHz/24 bit)
 • Streaming audio DSD (2.8/5.6MHz)
 • AirPlay 2
 • Radio internetowe: TuneIn
 • Spotify Connect
 • Pandora
 • SiriusXM
 • Roon Tested
 • HEOS App Control
 • Kompatybilny z aplikacją sterującą na smartfony
 • Denon 2016 AVR Remote
 • Wi-Fi
 • Bluetooth (dwukierunkowy)
 • IP Control, RS232 Control, Web Control, App Control

Wejścia / Wyjścia

 • HDMI: 6 / 2
 • Wejścia analogowe audio: 4
 • Wejścia cyfrowe audio optyczne: 2
 • Wyjście subwooferowe: 2
 • Wyjście funkcji Multi-room analogowe: 1
 • Ethernet: 1
 • USB: 1 (audio)
 • Gniazdo słuchawkowe: 1

Dane ogólne

 • Pobór prądu: 500W
 • Wymiary (SxGxW): 434 x 330 x 167 mm
 • Waga: 9.5 kg

Polk Audio Reserve R600

 • Konstrukcja: 2.5-drożna, bass-reflex (Power-Port 2.0)
 • Przetwornik wysokotonowy: 25mm, pierścieniowa membrana z aluminiowym dyfuzorem stożkowym
 • Przetwornik średnio-niskotonowy: 2 x 165mm, membrana Turbine
 • Pasmo przenoszenia: 38Hz - 38 kHz
 • Rekomendowana moc wzmacniacza: 25-200 W
 • Skuteczność: 87.5dB
 • Impedancja: 4 Ohm
 • Wymiary (S x W x G): 280.7 x 1063.8 x 381.6 mm
 • Waga: 21.5kg/szt.

Polk Audio Reserve R300

 • Konstrukcja: 2.5-drożna, bass-reflex (X-Port)
 • Przetwornik wysokotonowy: 25 mm, pierścieniowa membrana z aluminiowym dyfuzorem stożkowym
 • Przetwornik średnio-niskotonowy: 2 x 133 mm, membrana Turbine
 • Pasmo przenoszenia: 65Hz - 38kHz
 • Rekomendowana moc wzmacniacza: 30 - 200 W
 • Skuteczność: 86.5 dB
 • Impedancja: 4 Ohm
 • Wymiary (S x W x G): 482.6 x 172 x 226.5 mm
 • Waga: 7.6 kg

Polk Audio Reserve R100

 • Konstrukcja: 2-drożna, bass-reflex
 • Przetwornik wysokotonowy: 25mm, pierścieniowa membrana z aluminiowym dyfuzorem stożkowym
 • Przetwornik średnio-niskotonowy: 133mm, membrana Turbine
 • Całkowite pasmo przenoszenia: 44Hz - 50kHz
 • Rekomendowana moc wzmacniacza: 30 - 150W
 • Efektywność: 86dB
 • Impedancja: 4 Ohm
 • Wymiary (szer. x wys. x gł): 166 x 324 x 259.5mm
 • Waga: 5.5 kg / szt.

Polk Audio Reserve R900HT

 • Konstrukcja: 2-drożna, zamknięta (naścienny)
 • Przetwornik wysokotonowy: 19 mm, pierścieniowa membrana z aluminiowym dyfuzorem stożkowym
 • Przetwornik średnio-niskotonowy: 101 mm, membrana Turbine
 • Pasmo przenoszenia: 70 Hz – 32 kHz
 • Rekomendowana moc wzmacniacza: 45 - 100 W
 • Skuteczność: 85.5 dB
 • Impedancja: 4 Ohm
 • Wymiary (S x W x G): 166 x 158.3 x 320 mm
 • Waga: 3 kg / szt.

Polk Audio HTS12

 • Budowa kolumny: Aktywna
 • Przetworniki: Dynamiczne
 • Głośniki niskotonowe : 1x 12 cali (1 x 30.5 cm)
 • Bas Refleks: Dół
 • Moc ciągła (RMS): 200 W
 • Klasa wzmacniacza: D
 • Pasmo przenoszenia: 22 – 180 Hz
 • Wejścia 2 x RCA liniowe 1
 • Regulacja odcięcia: 40 – 160 Hz
 • Chwilowa moc maksymalna: 400 W
 • Łączność subwoofera: Przewodowy
 • Trigger
 • Regulacja głośności
 • Wymiary (WxSxG): 406 x 356 x 406 mm
 • Waga: 20,78 kg