Unison Research CD Uno

  • szt.
  • 13 999,00 zł 8 999,00 zł
  • Oblicz

Unison Research CD Uno łączy high-endową jakość dźwięku z szerokimi możliwościami odtwarzania oferowanymi przez dzisiejsze cyfrowe rozwiązania audio

Po wprowadzeniu Unico CD Due, Unison Research potwierdza swoją obecność w świecie cyfrowego audio z nowym CD Uno.

Unico CD Uno to wysokiej klasy DAC ze zintegrowanym mechanizmem CD, który jest elastyczny i konfigurowalny. CD Uno łączy high-endową jakość dźwięku Unison Research z szerokimi możliwościami odtwarzania oferowanymi przez dzisiejsze cyfrowe rozwiązania audio. CD Uno pozwoli na odtwarzanie wszystkich formatów muzycznych i częstotliwości próbkowania dostępnych obecnie na rynku.

UnicoCD Uno może pochwalić się szeroką gamą wejść i wyjść. Na tylnym panelu znajdują się wejścia dla kabli USB i Toslink TM, a wewnątrz obudowy wbudowano odbiornik BluetoothTM, który pozwala na bezprzewodowy streaming z kompatybilnych urządzeń.

Stopień audio wykorzystuje jedną podwójną triodę 12AU7//ECC82, pracującą w czystej klasie A, a następnie półprzewodnikowy bufor dyskretny, nadal pracujący w klasie A, zapewniający niską impedancję wyjściową i idealne zachowanie dźwięku. Estetycznie CD Uno, podobnie jak CD Due, różni się od dotychczasowych produktów Unico nową, trójskładaną płytą czołową, białymi diodami LED i białym wyświetlaczem.