Nowości Promocje Aktualności Wyprzedaż Kontakt

Pylon Jasper 25

  • Producent: Pylon Audio
  • Zaproponuj cenę
  • szt.
  • 11 499,00 zł / szt.
  • Oblicz

Pylon Audio Jasper to mieszanka prawdziwego rzemiosła, wydajności i estetyki. Oferują wyrafinowaną jakość, nadzwyczajną otwartość i rozdzielczość dźwięku

W nich jest coś wyjątkowego!
Kolumny z tej serii to coś zupełnie innego niż większość głośników na rynku, to elegancja która doskonale wpasuje się w każde wnętrze, dodając mu nowoczesnego zabarwienia.

 

Jasper 25 dzięki zastosowanym przetwornikom duńskiego producenta Scan Speak charakteryzują się niesamowitą spójnością i zapewniają przekaz efektowny oraz przyjazny podczas długich sesji odsłuchowych.

W tym zestawie głośnikowym, wygięte płaszczyzny redukują powstawanie fal stojących we wnętrzu obudowy. Wyprofilowana przednia ściana kolumn wyrównuje centra akustyczne w sekcji średnio i wysokotonowej. Takie działanie pomaga w uzyskaniu spójności i realizmu znanego ze słuchania muzyki na żywo, co również ułatwia lokalizację instrumentów na scenie muzycznej.

Zastosowane, nietuzinkowe rozwiązania niewątpliwie dostarczają też wrażeń estetycznych i nadają lekkości całej konstrukcji.

Możliwe wykończenie obudowy:

- lakier - matowy: biały, czarny,
- lakier - wysoki połysk: biały, czarny,
- kolory z palety RAL.

Specyfikacja

Pasmo przenoszenia: 32 Hz - 20 kHz
Impedancja: 4 Ohm
Moc ciągła / szczytowa: 120W / 250W
Efektywność: 90 dB
Głośnik wysokotonowy: D2608/913000 (Scan-Speak)
Głośnik niskotonowy: 2 x 18W/8531G00 (Scan-Speak)
Akcesoria: maskownica + nóżki filcowe
Wymiary (S x W x G): 200 x 1066 x 413 mm
Waga: 31kg. / szt.