Pylon Audio Zirkon 20 - raty 0% dostawa sklep WROCŁAW

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pylon Audio
  • Czas realizacji: PRZEDSPRZEDAŻ
Pylon Audio przedstawia nowy model kolumn głośnikowych Zirkon 20.
 
Zirkon 20 charakteryzuje się niebywałą smukłością i elegancją. Bryłę kolumny uzyskaliśmy poprzez opracowanie specjalnego kosza dla głośników średnio- i niskośredniotonowych własnej konstrukcji. Umożliwia on wkomponowanie przetworników w wybitnie wąski front obudowy, przy zachowaniu możliwie dużej powierzchni membrany, co w połączeniu z bardzo dużym jej wychyleniem gwarantuje ponadprzeciętną dynamikę dźwięku.
 
Wysokie tony powierzyliśmy tweeterowi SEAS z serii Prestige. Charakteryzuje go wspaniała szczegółowość i mikrodynamika, która jest efektem zastosowania superlekkiej i sztywnej membrany aluminiowo-magnezowej. Specjalnie opracowany dla Zirkon front tweetera wysokotonowego pozwala na maksymalne zbliżenie do siebie osi wszystkich głośników, przez co źródło dźwięku jest bardziej spójne i mniej wrażliwe na zmiany wysokości miejsca odsłuchu. Dodatkowo, wzajemna impedancja głośników niskośredniotonowych jest większa, co oznacza ich lepszą współpracę w polu akustycznym, a dźwięk ma lepszą efektywność i dynamikę.
 
Zirkon to bezkompromisowa wolnostojąca konstrukcja dwudrożna, która w wysokiej i smukłej sylwetce oferuje dźwięk dynamiczny i detaliczny, kojarzony ze znacznie większymi zestawami głośnikowymi najwyższej klasy. Zirkon zabrzmi dobrze również przy swobodnym odsłuchu z boku, niekoniecznie dokładnie na wprost przed nim.
 
Pylon Audio to polski producent kolumn głośnikowych, którego celem jest stałe dążenie do uzyskiwania coraz lepszej jakości audio. Używa do tego dogłębnej analizy dźwięku przy wykorzystaniu najbardziej wysublimowanych technicznych mechanizmów. O wysokiej jakości produktów firmy świadczą liczne nagrody, a także wysokie noty, jakie zdobywają oferowane przez Pylon Audio zespoły głośnikowe.