Pylon Audio Diamond SUB - raty 0% dostawa sklep WROCŁAW

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pylon Audio
  • Czas realizacji: PRZEDSPRZEDAŻ - dostępność po 03.2024

Elegancko wykonany i wydajny subwoofer aktywny o mocy 350W, z linii Diamond, polskiego producenta Pylon Audio

Pylon Audio przedstawia wydajny i uzupełniający linię Diamond subwoofer aktywny o mocy 350W
 
Diamond Sub to subwoofer aktywny stworzony z myślą o użytkownikach linii Diamond w kinie domowym, jak również zwolenników solidnego dopełnienia najniższych częstotliwości w systemach stereo.
 
Konstrukcja wykorzystuje dedykowany, 10-calowy przetwornik niskotonowy o bardzo dużym wychyleniu wraz z ekstremalnie sztywną, aluminiową membraną. Potężny, ważący ponad 2,3 kg układ magnetyczny oraz bardzo długa, 4-warstwowa cewka zapewniają możliwość przenoszenia dużych mocy, a pierścienie Faraday'a, oprócz linearyzacji impedancji i minimalizacji zniekształceń, dodatkowo zapewniają większą odporność na przeciążenia.
 
Diamond Sub jest napędzany przez potężny wzmacniacz o mocy nominalnej 350W w klasie D, o wysokiej sprawności energetycznej. Odpowiednia ilość wejść oraz szeroka możliwość regulacji filtra dolnoprzepustowego i kontrola fazy pozwalają na łatwą konfigurację z pozostałymi elementami zestawu audio.
 
Całość zamknięta jest w kompaktowej, wykonanej z masywnych płyt, wzmocnionej i usztywnionej obudowie, zapewnia niespotykaną w tej klasie precyzję basu, bez zniekształceń i podbarwień.
 
Pylon Audio to polski producent kolumn głośnikowych, którego celem jest stałe dążenie do uzyskiwania coraz lepszej jakości audio. Używa do tego dogłębnej analizy dźwięku przy wykorzystaniu najbardziej wysublimowanych technicznych mechanizmów. O wysokiej jakości produktów firmy świadczą liczne nagrody, a także wysokie noty, jakie zdobywają oferowane przez Pylon Audio zespoły głośnikowe.