Pioneer

Pioneer

Pioneer to japońska korporacja specjalizująca się w produkcji sprzętu elektronicznego z Tokio. Przedsiębiorstwo początkowo było po prostu sklepem naprawiającym głośniki... A teraz to światowy lider produkcji sprzętu audio. W 1937 roku Nozomu Matsumoto skonstruował pierwszy głośnik dynamiczny. Rok później założono firmę Fukuin Shokai Denki Seisakusho - protoplastkę dzisiejszego Pioneera, a w 1967 roku firma zaistniała na dwóch giełdach - Tokyo Stock Exchange First Section oraz Osaka Securities Exchange.

Pioneer osiągnął przez dekady bardzo dużo w branży audio. Jedno z kluczowych osiągnięć firmy w ostatnich latach jest produkcja pierwszej na świecie nagrywarka Blu-Ray. To między innymi dzięki tej właśnie firmie dzisiejszy rynek sprzętu elektronicznego wygląda właśnie w ten sposób. Firma Pioneer już od ponad 20 lat widnieje także na rynku DJ-skim - znana jest tam jako PioneerDJ. Przez ten cały czas wyznacza trendy w branży sprzętu klubowego. Ich produkty znane są na całym świecie i używane są przez największych światowych twórców muzyki klubowej. Najpopularniejsi DJ-e pomagają Pioneerowi na etapie produkcji sprzętu i to również dzięki nim produkty tej firmy są tak dobre.

 

Pioneer nie zajmuje się jednak tylko i wyłącznie produkcją sprzętu dla profesjonalistów. W ich ofercie jest pełno ciekawych propozycji dla osób zaczynających swoją karierę z tworzeniem własnego brzmienia.

Raty
Pioneer SX-N30AE + Klipsch R-600F

Pioneer SX-N30AE + Klipsch R-600F

Zestaw Hi-Fi z bezprzewodowymi technologiami strumieniowymi w zestawieniu z wydajnymi kolumnami Klipsch Reference R-600F...
6 897,00 zł