Monitor Audio

Monitor Audio

Monitor Audio Ltd to brytyjska firma specjalizująca się w produkcji kolumn głośnikowych. Na światowym rynku działa od ponad 40 lat, tworząc zarówno głośniki dla systemów stereofonicznych, wielokanałowych, jak i instalacyjnych, które można stosować zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz.

 

Firma stała się jednym z największych specjalistów na świecie od metalowych kopułek wysokotonowych. Metal nie należy do materiałów, które łatwo jest kształtować i to właśnie dlatego wielu konkurentów wybiera w zamian plastik bądź papier. Monitor Audio stawia jednak na ten bardziej szlachetny materiał, który po mozolnej obróbce jest w stanie zaoferować zdecydowanie żywszy, realistyczny dźwięk.

 

Od początku istnienia Hi-Fi całą energię inżynierowie Monitor Audio skierowali w kierunku technicznych ekspertyz, innowacji i kunsztu w projektowaniu światowej klasy głośników, które mówią wszystko o firmie i o ludziach, którzy je posiadają. Chcą podzielić się z klientami mieszanką stylu, jakości, brzmienia i wyrafinowania, które czynią głośniki Monitor Audio niepowtarzalnymi.