KLIPSCH THX-504-L

  • szt.
  • 3 937,00 zł
  • Niedostępny
  • Oblicz

KLIPSCH THX-504-L w wyjątkowy sposób dostarczają eksplozję detali w dowolnym filmowym formacie

Seria Klipsch THX wykorzystuje tę samą, profesjonalną technologię, co nasze renomowane systemy kina domowego. Każdy głośnik Klipsch THX Ultra oferuje prawdziwy kinowy dźwięk w domowym zaciszu . Nasze głośniki w wyjątkowy sposób dostarczają eksplozję detali w dowolnym filmowym formacie. Kolumny mogą być montowane w różnych konfiguracjach i zawsze sprostają oczekiwaniom słuchacza.

Certyfikat THX® SELECT2

Doskonałe brzmienie z instalacyjnego głośnika. Dzięki temu, że głośnik spełnia wymogi certyfikatu THX® SELECT2 zapewnia szeroki zakres dynamiki oraz doskonały dźwięk. Dostarcza spójne i atrakcyjne brzmienie nawet w większych pomieszczeniach. Doskonale sprawdza się w zestawie kina domowego.

Wysokiej jakości dźwięk kinowy

Kolumna wykorzystuje cztery wysokowydajne, 5.25 calowe głośniki niskotonowe z membranami z włókna szklanego, które zapewniają potężne uderzenie basu. 1 calowy, tytanowy głośnik wysokotonowy umieszczony został w nowo zaprojektowanej obudowie 90° x 90° wspartej technologią tubową Tractrix® Horn.

Instalacja

Głośnik THX-504-L zapewnia ekscytujący, realistyczny dźwięk. Nie ważne czy jest zainstalowany poziomo, czy pionowo. Konstrukcja montażowa wyposażona została w solidny i pewny uchwyt. Zapewniają to równomierne dociskanie krawędzi głośnika do płyt gipsowo-kartonowych. Magnetyczna, biała maskownica zakrywa cały front głośnika. Można ją pomalować w swoim ulubionym kolorze.

Wzornictwo

Obudowy serii instalacyjnej głośników Klipsch THX zbudowane są z tych samych elementów. Jest to połączenie między innymi: MDF-u, aluminiowego panelu frontowego, ABS-u. Budując w pomieszczeniu zestaw nagłaśniający oparty na modelach THX mamy pewność nie tylko spójności brzmienia ale i harmonii wizualnej.

Moc krótkotrwała/długotrwała 600W/150W
Głośnik niskotonowy 4 x 5,25” (13.3cm) przetworniki o dużej wydajności, membrana z włókna szklanego
Głośnik wysokotonowy 1" (2,5cm) tytanowa kopułka, umieszczona w tubie 90° x 90° Tractrix® Horn
Impedancja 8 Ω
Kolor biała maskownica z możliwością malowania
Konstrukcja dwudrożna, ścienna
Pasmo przenoszenia 46 Hz - 20 kHz +/- 3dB
Skuteczność 92dB
Waga 8,3kg
Wymiary 72.4 cm H x 20.3 cm W
Wymiary otworu do zabudowy 69.2 cm x 16.5 cm
Głębokość montażowa 9,5 cm