Klipsch Flexus SURR 100 raty 0% sklep WROCŁAW

  • szt.
  • 649,50 zł / szt.
  • Oblicz

Dodanie głośników surround Klipsch Flexus podnosi atrakcyjność systemu kina domowego. A wszystko dzięki wciągającej technologii Dolby Atmos, która tworzy prawdziwą, konfigurację dźwięku przestrzennego. Usłysz muzykę, filmy czy gry w trój wymiarowym formacie - wokół siebie i nad tobą, zapewniając realistyczne, wielowymiarowe wrażenia.

Nawiązaliśmy współpracę z firmą Onkyo. Połączyliśmy dziesięciolecia sprawdzonej wydajności produkcyjnej i technologicznej z naszą klasyczną akustyką Klipsch. Wszystko po to, aby Twój system domowej rozrywki był równie niesamowity pod względem jakości dźwięku, jak i niezawodności.

Głośniki Flexus surround, posiadają własne gniazda do podłączenia przewodu zasilającego. Ponieważ elementy sterujące, zasilanie i diody LED są ukryte pod powierzchnią, w ciemnym pokoju nic Cię nie rozprasza – po prostu niesamowity dźwięk i czysta estetyka.


Dzięki gwintowanej wkładce z tyłu i dogodnemu umieszczeniu gniazda zasilania (na dole), Flexus surrounds można zamontować na ścianie czy innej płaskiej powierzchni.


Dzięki nowej aplikacji Klipsch Connect Plus uzyskasz dostęp do:

Wstępne lub własne ustawienia EQ
Tryb nocny
Wzmocnienie dialogu
Kontrola głośności
I inne

Specyfikacja

Konstrukcja: Zamknięta
Głośnik niskotonowy (szerokopasmowy): 76mm, papierowa membrana
Moc krótkotrwała/długotrwała: 50W (RMS)
Pasmo przenoszenia: 235Hz - 20kHz
Skuteczność: 103.5dB @ 1M
Wymiary: 171mm x 105mm x 109.5mm
Waga: 1.13kg /szt.