Arcam SA-20 + CDS50 + ST60 - raty 0% lub oferta specjalna - WROCŁAW

  • szt.
  • 14 999,00 zł
  • Oblicz

Seria HDA bazuje na wszystkich dotychczasowych osiągnięciach i doświadczeniach firmy Arcam, jednego z najbardziej szanowanych brytyjskich producentów audio. To najlepsza seria urządzeń w historii Arcama – dzięki zastosowaniu wysokiej klasy podzespołów i wykorzystaniu ogromnego doświadczenia jej inżynierów seria HDA jest spełnionym marzeniem melomana.

We wzmacniaczach audio spotykamy się z dwoma głównymi problemami. W klasie A, czyli tradycyjnym wyborze audiofilów, stosowany jest pojedynczy zasilacz stale pracujący na pełnych obrotach, nawet jeśli nie odtwarzamy muzyki. To urządzenia świetnie sprawdzające się przy subtelnościach i detalach o niskim poziomie, ale nie dające sobie rady w momentach, w których potrzebna jest wysoka moc.

W klasie AB, najczęściej spotykanej klasie pracy tranzystorów wyjściowych, przełączane są one pomiędzy dwoma połówkami sygnału. To znacznie bardziej efektywna klasa pracy, ale o wyższych zniekształceniach, związanych z przejściem sygnału przez zero.

Arcam SA-20 korzysta z zalet klasy A, szczególnie przy niskich poziomach sygnału, a kiedy potrzebna jest moc, dostarcza ją dodatkowy zasilacz, dzięki czemu pracuje jak wzmacniacz w klasie AB.

 

CDS50 to wszechstronny i zaawansowany odtwarzacz CD/SACD oraz plików cyfrowych audio i sieciowego odtwarzacza strumieniowego, który rozszerza cyfrową bibliotekę dźwięku o wysokiej rozdzielczości.


Urządzenie obsługuje wszystkie formaty płyt, w tym SACD, szereg formatów plików audio, a dzięki lokalnemu przesyłaniu strumieniowemu daje nieograniczone możliwości słuchania.

Wysokiej klasy konstrukcja CDS50 w połączeniu z wysokiej jakości 32-bitowym przetwornikiem cyfrowo-analogowym zapewnia wyjątkową jakość dźwięku niezależnie od preferowanego formatu.

 

Właśnie dlatego w całej serii HDA dołączyliśmy 32-bitowe przetworniki cyfrowo-analogowe – najczęściej używanej rozdzielczości w plikach cyfrowych – dzięki czemu masz gwarancję pełnego obrazu dźwiękowego i tego, co zamierzył artysta.

 

Arcam ST60 to wysokiej klasy odtwarzacz sieciowy, oferujący bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie dźwięku ze wszystkich popularnych serwisów muzycznych w wysokiej jakości tj.: Tidal, Spotify, Deezer, Napster czy Qobuz. Posiada również certyfikat Roon Ready.


Odtwarzacz strumieniowy został wyposażony w 32-bitowy przetwornik cyfrowo–analogowy DAC 9038K2M od ESS SABRE oraz obsługuje format MQA, dzięki czemu możemy korzystać z najwyższej jakości serwisu muzycznego Tidal Master.

Oprócz tego, Arcam ST60 dekoduje takie pliki jak: AIFF, ALAC, FLAC i WAV, a także inne formaty.

Streamerem możemy sterować przy pomocy pilota lub dedykowanej aplikacji MusicLife dostępnej na telefony z systemem Android oraz iOS.

 

Arcam ST60 sprawdzi się idealne jako uzupełnienie wzmacniaczy z serii HDA.