Nowości Promocje Aktualności Wyprzedaż Kontakt

Yamaha RX-V485 + Jamo S809HCS + S810 SUB

 • Producent: Yamaha
 • szt.
 • 5 299,00 zł / szt.
 • Niedostępny
 • Oblicz

Yamaha w połączeniu z Jamo! Amplituner kina domowego typu 5.1, z funkcjami sieciowymi, systemem MusicCast, skalerem 4K , wzbogacony o zestaw kolumn marki Jamo z subwoferem aktywnym!

To 5.1-kanałowy amplituner kina domowego, który z łatwością spełni potrzeby miłośników filmów i muzyki, którzy oczekują szerokiej kompatybilności z najnowszymi rozwiązaniami i standardami audio-wideo.

 

Amplituner:

 • jest kompatybilny z systemem multiroom MusicCast,
 • obsługuje funkcje sieciowe, 4K Ultra HD i formaty HDR,
 • wyposażony w dwukierunkowy Bluetooth.

 

Największym atutem urządzenia jest możliwość podłączenia bezprzewodowych kolumn surround MusicCast 20 i MusicCast 50, a także bezprzewodowego subwoofera aktywnego. Wygodę użytkowania MusicCast RX-V485 zwiększa możliwość zapisania ulubionych źródeł w pamięci amplitunera, np. stacji radiowej lub folderu z serwera NAS, w celu ich natychmiastowego wywołania po naciśnięciu właściwego przycisku Scene na pilocie lub frontowej ściance urządzenia.

 

Autorski system Yamahy - MusicCast pozwala przesyłać dźwięk do wszystkich urządzeń MusicCast w całym domu, a funkcja Bluetooth Output (dwukierunkowy Bluetooth) umożliwia strumieniowanie sygnału audio do dowolnych słuchawek bezprzewodowych i głośników Bluetooth.

 

Całości dopełnia pełna obsługa rozdzielczości 4K Ultra HD i formatów HDR (HDR10, Dolby Vision i HLG), a ponadto kompatybilność z formatami dźwięku przestrzennego Dolby TrueHD/DTS-HD Master Audio oraz możliwość skalowania obrazu do formatu 4K. A także łączność bezprzewodowa: Wi-Fi, Wi-Fi Direct, AirPlay i Bluetooth. Dzięki temu obsługa amplitunera czy odtwarzanie muzyki ze smartfona, tabletu lub komputera jest prostsze niż kiedykolwiek.

Kolejna seria głośników Jamo Studio to całkowicie nowa jakość! Kolumny mogą teraz wtopić się w nowoczesne i eleganckie wnętrze. Dzięki użytym materiałom i wykończeniu podkreślają czyste, minimalistyczne linie nowoczesnego wzornictwa, zaś kompaktowa obudowa jest idealnym rozwiązaniem dla miejskich wnętrz na całym świecie.

 

Kolumny przednie S809 bazują na 1-calowym przetworniku wysokotonowym, który zapewnia gładkie i wyrafinowane wysokie częstotliwości, zaś trzy 5-calowe przetworniki niskotonowe gwarantują zrównoważone brzmienie niskich częstotliwości podczas seansu kinowego. Zastosowana technologia WaveGuide koncentruje dźwięk o wysokiej częstotliwości zapewniając dynamiczną i wierną reprodukcję dźwięku, zaś skierowany do przodu szczelinowy port Bass Reflex umożliwia poszerzenie niskich częstotliwości i zapewniając elastyczność pod względem umiejscowienia oraz ustawienia blisko ściany. Na szczycie obudowy znajduje się przyłącze dla głośnika Dolby Atmos a dodatkowy terminal z tyłu budowy pozwala na podłączenie wszystkich przewodów bez zbędnej plątaniny.

 

Z kolei kolumna centralna S81 CEN wyposażona jest w 1-calowy przetwornik wysokotonowy, dwa 4-calowe głośniki niskotonowe oraz wspomnianą wcześniej technologię WaveGuide, koncentrującą dźwięk o wysokiej częstotliwości zapewniając dynamiczną i wierną reprodukcję dźwięku a także szczelinowy przedni port Bass Reflex, zaś magnetyczne maskownice dodają minimalistycznego wygląd kolumny, a ich duży rozmiar i ciężka faktura dodaje unikalnego charakteru.

 

A kolumny surround S801 to:

 • 1-calowy przetwornik wysokotonowy,

 • 4-calowy przetwornik niskotonowy,

 • WaveGuide i...

 • magnetyczne maskownice dodające minimalistycznego wyglądu i unikalnego charakteru.

 

Subwoofer Jamo S808 - to prawdziwy władca niskich częstotliwości! Urządzenie wyposażono 8-calowy głośnik i 100-watowy wzmacniacz, zapewniający dynamiczne, potężne basy - niezależnie od miejsca odsłuchu. Subwoofer jest idealny zarówno do systemu surround kinowego domowego, jak i do 2-kanałowego słuchania.

 

Smukła konstrukcja umożliwia mu wyjątkową elastyczność w zastosowaniach, a szczelinowy Bass Reflex może być skierowany w stronę ściany lub w bok – np. gdy urządzenie stoi tuż przy konsoli multimedialnej lub w szafce. Niewielka szerokość subwoofera - poniżej 18 cm - pozwala położyć go na boku i ukryć pod sofą lub krzesłem. Z kolei przewód zasilający 90° umożliwia dosunięcie do ściany, aby zminimalizować jego widoczność.