Producenci

Promocje

Nowe produkty

Newsletter

Musical Fidelity M6 500i dual mono Hi-End

Zintegrowany wzmacniacz dual mono klasy Hi-End

Więcej


21 995,00 zł


w ratach
Ilość rat:

0


Musical Fidelity M6 500i dual mono Hi-End Powiększ


Zaproponuj swoją cenę

Więcej informacji

Brytyjski producent elektroniki klasy middle i hi-end założony w 1982 roku przez Antony'ego Michaelsona, klarnecisty i konstruktora wzmacniaczy, który do dziś pozostaje prezesem firmy. Musical Fidelity zasłynął jako jeden z pierwszych producentów, który projektował wygląd swoich produktów w stylu industrialnym, gdzie rządzi prostota, neutralność i minimalizm w detalu. Łącząc to z najwyższej klasy wykonaniem, a przede wszystkim niepowtarzalnie ciepłym brzmieniem Musical Fidelity zyskał bardzo wyraźny firmowy charakter.

Musical Fidelity M6 500i (M6 500i) to przedstawiciel legendarnej linii produktowej zintegrowanych wzmacniaczy, zaprojektowany by kontynuować sukces poprzednich modeli, jak A1000 i kw500. Przy jego parametrach nie będzie to trudne.

M6 500i to perfekcyjne rozwiązanie do systemów łączących stereo i kino domowe.
Dzięki rozdzieleniu przedwzmacniacza i końcówek mocy prawdzi się zarówno jako potężna końcówka dual mono w kompaktowej jak na moc i możliwości obudowie oraz jako klasyczny wzmacniacz stereo oparty o audiofilski A-klasowy w pełni dyskretny i zbalansowany przedwzmacniacz stereo.

M6 500i posiada 5 wejść, z czego jedno jest zbalansowane. Recenzent wiodącego skandynawskiego magazynu audiofilskiego Lyd amp; Bild podsumował ten wzmacniacz jednoznacznymi słowami: Przy 500W mocy to tak, jakby dostać Ferrari w cenie Fiata.

M6 500i to w wzmacniacz w 100% klasycznej konstrukcji dual mono. Mamy tu odzielne sekcje zasilania dla każdej końcówki mocy, łącznie z oddzielnymi transformatorami.

Jak zawsze w konstrukcjach Musical Fidelity przedwzmacniacz operuje w oddzielnej, niezależnej sekcji zasilającej.
Stworzenie wzmacniacza o mocy 1 kilowata w cenie o 20-30% niższej niż jakikolwiek produkt konkurencyjny wymagało połączenia razem 4 wzmacniaczy zbudowanych w technologii znanej z legendarnego hi-endowego wzmacniacza Titan o wartości 100.000zł!

Każdy kanał M6 500i zasilany jest aż dwunastoma końcówkami mocy!

Unikalna technologia budowy SMD pozwoliła na wlutowanie gniazd bezpośrednio w płytę główną wzmacniacza, co wyeliminowało zbędne połączenia kablowe wewnątrz wzmacniacza.
A za regulację głośności odpowiada cyfrowy tłumik o skoku 0.5 decybela.

Specyfikacja

Moc ciągła (RMS):     500W
Typ:     Tranzystorowy
Stosunek sygnał/szum:     100dB
Zniekształcenia THD:     0.01%
Pasmo przenoszenia     10 - 20.000Hz
Impedancja wejściowa     38.000 Ohm
Pilot 

Wejścia / Wyjścia     

Analogowe audio:    4 /    1
Wejścia XLR:     1
Wyjścia głośnikowe:     2 komplety
Pre-out:     1

Dane ogólne

Zużycie prądu  max: 2000W
Wymiary (W x S x G):  160 x 440 x 460  mm
Waga:     28kg
Gwarancja:     24 miesiące

Produkty powiązane