Producenci

Promocje

Nowe produkty

Newsletter

Klipsch R-112SW

Klipsch R-112SW pozwoli Ci poczuć uderzenie ulubionej muzyki i ścieżki dźwiękowej, jeszcze zanim ją usłyszysz.

Więcej


2 599,00 zł


w ratach
Ilość rat:

0


Klipsch R-112SW Powiększ


Zaproponuj swoją cenę

Więcej informacji

Subwoofery wyposażone są w głośniki superniskotonowe o wysokiej efektywności, których membrany wykonane są materiału o nazwie „Cerametallic”.
Tworzywo to jest bardzo lekkie i niezwykle sztywne co zapewnia przetwornikom pracę już od bardzo niskich częstotliwości poczynając, a minimalne „dzielenie”  się membrany wpływa bardzo korzystnie na wytwarzane zniekształcenia.
Wyloty tuneli bass-reflex umieszczone na frontach obudów (ich geometria wewnętrzna  jest prawnie zastrzeżona) są duże i minimalizują szumu wywołane przepływającym powietrzem.

Równocześnie dzięki temu subwoofery, mimo sporych rozmiarów, są  łatwe do ustawienia w pomieszczeniu, a nawet mogą być dosunięte do ściany.
Wszystkie urządzenia wyposażone są w bardzo sprawne i świetnie spisujące się w  subwooferach wzmacniacze pracujące w domenie cyfrowej. Zapewniają one wysoką moc, dużą wydajność i bardzo dokładną reprodukcję sygnału źródłowego.

Filtr dolnoprzepustowy, regulacja poziomu i kontrola fazy sygnału pozwalają na perfekcyjne sklejenie dźwięku subwooferera z dźwiękiem reprodukowanym przez  satelitarne głośniki Klipsch’a. Dobrze zestrojony z resztą systemu głośnik superniskotonowy ginie, nie jest słyszalny jako oddzielne urządzenie, a tylko i  aż rozszerza w dół pasmo częstotliwości reprodukowane przez pozostałe głośniki.

Dla ułatwienia znalezienia dla subwoofera optymalnego miejsca w pomieszczeniu można dodać opcjonalny zestaw Klipsch WA-2, który zapewnia bezprzewodowe  połączenie głośnika z jednostką sterująca.

Obudowa subwooferów wykonana jest z wytrzymałego MDF’u i pokryta czarną szczotkowaną folią polimerową. Stabilności konstrukcji dodaje solidny cokół,  malowany na czarny satynowy kolor.
Dioda umieszczona na froncie informuje czy głośnik jest podłączony do sieci elektrycznej i czy aktualnie pracuje. W oznaczeniu subwoofera ukryta jest  średnica głośnika niskotonowego zastosowanego w urządzeniu. W modelu R-110SW pracuje głośnik 10” – 25cm, model R-112SW wyposażony jest w głośnik 12” – 30cm, a największy R-115SW posiada potężny głośnik 15” – 38.1cm.

Bądź gotowy by się poruszać. Klipsch R-112SW pozwoli Ci poczuć uderzenie ulubionej muzyki i ścieżki dźwiękowej, jeszcze zanim ją usłyszysz.
W rzeczywistości jego bogaty, bardzo głęboki bas wstrząśnie Tobą natychmiast jak tylko go włączysz.

Specyfikacja

Typ obudowy     Bass-reflex
Moc ciągła / dynanamiczna:     300 W / 600 W
Pasmo przenoszenia:     24-125 Hz
Wzmacniacz:     Cyfrowy
Cechy dodatkowe:     Gain, Lowpass, Phase, Auto Power
Głośnik niskotonowy:     305 mm
Typ gniazda:     RCA, terminale głośnikowe, bezprzewodowy WA-2
Wymiary (WxSxG): 414 x 394 x 465 mm
Waga     22,1 kg

Produkty powiązane