Producenci

Promocje

Nowe produkty

Newsletter

Klipsch R-110SW

Zapewnia czysty, głęboki bas pozwalający Ci usłyszeć i poczuć ulubioną muzykę i dźwięk filmowy

Więcej


1 999,00 zł


w ratach
Ilość rat:

0


Klipsch R-110SW Powiększ


Zaproponuj swoją cenę

Więcej informacji

Usłyszysz i poczuj wszystko co mógłbyś bez nich stracić.

Nowe subwoofery wyposażone są w głośniki superniskotonowe o wysokiej efektywności, których membrany wykonane są materiału o nazwie „Cerametallic”.
Tworzywo to jest bardzo lekkie i niezwykle sztywne co zapewnia przetwornikom pracę już od bardzo niskich częstotliwości poczynając, a minimalne „dzielenie”  się membrany wpływa bardzo korzystnie na wytwarzane zniekształcenia.
Wyloty tuneli bass-reflex umieszczone na frontach obudów (ich geometria wewnętrzna  jest prawnie zastrzeżona) są duże i minimalizują szumu wywołane przepływającym powietrzem.

Równocześnie dzięki temu subwoofery, mimo sporych rozmiarów, są  łatwe do ustawienia w pomieszczeniu, a nawet mogą być dosunięte do ściany.
Wszystkie urządzenia wyposażone są w bardzo sprawne i świetnie spisujące się w  subwooferach wzmacniacze pracujące w domenie cyfrowej. Zapewniają one wysoką moc, dużą wydajność i bardzo dokładną reprodukcję sygnału źródłowego.

Filtr dolnoprzepustowy, regulacja poziomu i kontrola fazy sygnału pozwalają na perfekcyjne sklejenie dźwięku subwooferera z dźwiękiem reprodukowanym przez  satelitarne głośniki Klipsch’a. Dobrze zestrojony z resztą systemu głośnik superniskotonowy ginie, nie jest słyszalny jako oddzielne urządzenie, a tylko i  aż rozszerza w dół pasmo częstotliwości reprodukowane przez pozostałe głośniki.

Dla ułatwienia znalezienia dla subwoofera optymalnego miejsca w pomieszczeniu można dodać opcjonalny zestaw Klipsch WA-2, który zapewnia bezprzewodowe  połączenie głośnika z jednostką sterująca.

Obudowa subwooferów wykonana jest z wytrzymałego MDF’u i pokryta czarną szczotkowaną folią polimerową. Stabilności konstrukcji dodaje solidny cokół,  malowany na czarny satynowy kolor.
Dioda umieszczona na froncie informuje czy głośnik jest podłączony do sieci elektrycznej i czy aktualnie pracuje. W oznaczeniu subwoofera ukryta jest  średnica głośnika niskotonowego zastosowanego w urządzeniu. W modelu R-110SW pracuje głośnik 10” – 25cm, model R-112SW wyposażony jest w głośnik 12” – 30cm, a największy R-115SW posiada potężny głośnik 15” – 38.1cm.

Subwoofer Klipsch R-110SW musi być dodatkowym źródłem Twojej domowej rozrywki. Idealny dla solidnych, składających się z dużych głośników systemów kina domowego.

Specyfikacja

Typ obudowy:     Bass-reflex
Moc ciągła / dynamiczna:     200 W / 400 W
Pasmo przenoszenia:     27-125 Hz
Wzmacniacz:     Cyfrowy
Cechy dodatkowe:     Gain, Lowpass, Phase, Auto Power
Głośnik niskotonowy:     254mm
Typ gniazda:     RCA, terminale głośnikowe, bezprzewodowy WA-2
Wymiary (WxSxG):  414 x 374 x 401 mm
Waga:     17,8 kgProdukty powiązane