Producenci

Nowe produkty

Newsletter

Jamo Concert SUB J112

Linia subwooferów Jamo Concert oferuje wysoką wydajność w połączeniu z wysublimowaną estetyką.

Więcej


2 299,00 zł


w ratach
Ilość rat:

0


Jamo Concert SUB J112 Powiększ

Zaproponuj swoją cenę

Więcej informacji

Opierająca się na wielokrotnie nagradzanej konstrukcji DNA,  seria Jamo Concert została zaprojektowana przez słynnego projektanta głośników Kieron  Dunk’a tak, aby organicznie połączyć dźwięk wysokiej klasy z pięknym wyglądem.

Dzięki prostym liniom i naturalnym teksturom każdy głośnik harmonijnie wkomponuje się w otoczenie. Ręcznie polerowane na wysoki połysk wykończenie, obudowa  lakierowana na wysoki połysk, polerowane chromowane logo, satynowy aluminiowy korektor fazy i kolce sprawiają, że seria jest elegancka, a jednocześnie zapewnia  wyjątkową akustykę.

"Jamo Concert pozostaje wierne ideałom marki i podkreśla piękno, prostotę, funkcjonalność i ogólną doskonałość nowoczesnego duńskiego wzornictwa,  jednocześnie wykorzystując najnowsze innowacje w dziedzinie inżynierii dźwięku", powiedział Mark Casavant, prezes ds. globalnego rozwoju produktu dla Klipsch Group.

"Konsumenci mogą spodziewać się nowego poziomu odtwarzania i wartości w serii, jako że bezbłędnie łączy ona najwyższą jakość wykonania z dźwiękiem wysokiej jakości."

Najnowasza linia subwooferów Jamo oferuje wysoką wydajność w połączeniu z wysublimowaną estetyką.
Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów i technologii, subwoofery te zapewniają wyjątkowo niskie pasmo przenoszenia przy minimalnych zniekształceniach.

Dzięki tym subwooferom Twoje kino domowe i muzyka zapewnią niezapomniane przeżycia.
Wszystko to przez połączenie odznaczającej się dużym wychyleniem membrany głośnika niskotonowego wykonanej technologią Injection Molded Graphite (IMG) z technologią Hard Conical Cone. A także cyfrowych wzmacniaczy i polerowanej na wysoki połysk obudowy z MDF wykończonej fornirem polimerowym.

J 112 SUB posiada 30cm głośnik niskotonowy skierowany do przodu, dzięki czemu zapewnia wyjątkowo niskie pasmo przenoszenia, przy minimalnych  zniekształceniach.
W pełni cyfrowy wzmacniacz dostarcza wysokiej jakości moc wraz z dokładnością reprodukcji.
Elegancka i prosta obudowa czyni ten subwoofer idealnym uzupełnieniem kolumn z serii Concert.

Specyfikacja

Konstrukcja:     Bass Reflex, głośnik skierowany do przodu
Częstotliwość odcięcia:     40 - 125 Hz
Głosnik niskotonowy:     304.8mm, technlogia Long-Throw IMG HCC
Moc nominalna / maksymalna:     300 W / 600 W
Pasmo przenoszenia:     24 - 125 Hz
Wymiary ( W x S x G ):     431.8 x 431.8 x 464.8 mm
Waga:    26 kg

 

Produkty powiązane