Producenci

Promocje

Nowe produkty

Newsletter

Dali SUB C-8D

subwoofer aktywny o mocy 170W i 8 calowym głośnikiem niskotonowym

Więcej


1 999,00 zł


w ratach
Ilość rat:

0


Dali SUB C-8D Powiększ


Zaproponuj swoją cenę

Więcej informacji

Dali SUB C-8 D łączy się niemal z każdym zestawem głośników. Subwoofer został zaprojektowany tak, aby działał równie dobrze zarówno z muzyką, jak i filmami.

Zastosowany w nim wzmacniacz o mocy 170 W (RMS) ale zaprojektowano go nie tylko z myślą o mocy ciągłej, ale także dla szczytowych osiągów, dzięki czemu jest w stanie dostarczyć  moc szczytową 220W. Jest to bardzo istotne, jeśli chodzi o sygnały dźwiękowe dla filmów i muzyki.

Aby poprawić reprodukcję dźwięku i zapewnić optymalną wydajność w trudnych warunkach, sekcja wzmacniacza został wyposażona w ogranicznik, który porównuje amplitudę sygnału wejściowego z poziomem sygnału wyjściowego a także dostępne napięcie zasilania z zasilacza do oczekiwanego sygnału wyjściowego. Jeśli dowolne z tych porównań wskazuje na potencjalny problem, ogranicznik będzie wycinał sygnał w odpowiedni sposób, tak by nie wpływało to na moc szczytową.

SUB C-8D wyposażony w regulację wzmocnienia, częstotliwości granicznej oraz fazy a dzięki wejściom LFE i LINE można go podłączyć do niemal
każdego wzmacniacza, odbiornika lub procesora.

Subwoofer wyposażono w 8 calowy przetwornik niskotonowy a jego membrana zbudowana z wysokiej jakości masy papierowej o doskonałych właściwościach akustycznych, która jest jednocześnie bardzo lekka i zwinna.

Przetwornik niskotonowy zbudowany jest wokół "ponadwymiarowego" magnesu ferrytowego oraz został zoptymalizowany pod kątem maksymalnego przepływu w szczelinie membrany. Membrana ma 26,5 mm długości i została zbudowana z myślą o dużych wartościach wychylenia.

Przetwornik jest wentylowany, aby zapewnić systemowi chłodzenie  powietrzem, czego korzyścią jest stabilna wartość impedancji.

Membrana jest również odpowietrzana w celu zapewnienia maksymalnego chłodzenia, w tym przypadku odpowietrzanie zmniejsza wewnętrzną kompresję w układzie napędu. Zapewnia to swobodny ruch membrany bez żadnego nadmiernego / zbyt niskiego ciśnienia wpływającego na wydajność.

Zawieszenie o dużej wielkości zostało tak skonstruowane, aby umożliwić zarówno słabym, jak i silnym wychyleniom membrany przekształcenie się w niezakłócone sygnały akustyczne.

Specyfikacja

    Typ obudowy:    Bass Reflex
    Pasmo przenoszenia:     33 - 200Hz
    Częstotliwość podziału:    40 - 120Hz
    Przetwornik niskotonowy    203mm, membrana z włókna papierowego
    Moc wzmacniacza ciągła / szczytowa: 170W / 220W
    Wejścia    Mono (LFE), RCA, Stereo (z filtrem dolnoprzepustowym)
    Funkcje    Częstotliwość zwrotnicy
    Przełącznik fazy
    Tryb czuwania (Automatycznie) Włącz/Wyłącz
    Głośność (Gain)
    Wymiary z podstawą i maskownicą (W x S x G): 335 x 295 x 310 mm
    Waga:    10.4 kg

Produkty powiązane