Producenci

Promocje

Nowe produkty

Newsletter

Denon Heos Bar

Bezprzewodowy soundbar z funkcjami sieciowymi, obsługą multiroom, Bluetooth i Wi-Fi.

Więcej


4 495,00 zł


w ratach
Ilość rat:

0


Denon Heos Bar Powiększ


Zaproponuj swoją cenę

Więcej informacji

HEOS Bar to nie tylko poprawi dźwięk Twojego TV.
To urządzenie które, umożliwia stworzenie kina domowego bez konieczności prowadzenia przewodów głośnikowych a dzięki odpowiedniemu przetwarzaniu sygnału, wzmocnieniu i wydajnym przetwornikom dostarczy wyjątkowego dźwięku z dowolnego źródła.

Zastosowana technologia DSP pozwala na stworzenie imponującego wirtualnego dźwięku przestrzennego. Wykorzystując unikatowe przetwarzanie i zaawansowane algorytmy, dźwięk surround zamieniany jest w ścieżkę 5.1 kanałową, bez konieczności instalowania dodatkowych głośników efektowych.

Ten 3-kanałowy soundbar HEOS Bar wyposażony jest w cztery wejścia HDMI (2.0a) kompatybilne z formatem 4K, pozwalające na odtwarzanie z wielu źródeł obrazu w Ultra HD (na przykład z odtwarzacza Blu-ray, komputera czy dekodera).

Ustawienie i uruchomienie go jest banalnie proste. Wystarczy podłączyć go do wejścia HDMI Audio Return Channel (ARC) w TV a w ciągu zaledwie kilku minut soundbar jest gotowy do akcji. Sterowanie całym dźwiękiem odbywa się z poziomu aplikacji lub za pomocą pilota TV.

Dzięki wbudowanej funkcjonalności HEOS, urządzenie pozwala na odtwarzanie własnych bibliotek muzycznych a także na korzystanie z popularnych serwisów takich jak Spotify czy Tidal czy radia internetowego. Muzykę możemy odtwarzać również bezpośrednio z telefonu czy tabletu.

Specyfikacja

6 kanałów O wysokiej wydajności, wzmacniacz z systemem chłodzenia, zapewniający szeroki zakres dynamiczny i niski poziom zakłóceń
Przetworniki średniotonowe: 6x 25,4x12,7mm, konstrukcja owalna
Przetworniki wysokotonowe: 3x 38,1mm
Dekodery: Dolby TrueHD, DTS HD Master, Dolby Digital PLus, Dolby Digital
Kompatybilność z 4K (HDMI 2.0a i HDCP 2.2)

Sekcja sieciowa

Heos multiroom
Radio internetowe
Wi-Fi
Bluetooth
Serwisy muzyczne: Tidal, Spotify, Pandora, iHeartRadio, SiriusXM, Napster, Deezer (niektóre serwisy mogą być niedostępne w zależnmości od regionu)
Odtwarzanie formatów audio: FLAC, ALAC, WAV, DSD ,WMA ,mp3

Wejścia / Wyjścia

HDMI: 4 / 1
USB: 1
Wejście analogowe audio: 1 (jack 3.5mm)
Ethernet: 1

Dane ogólne

Wymiary (WxSxG): 72 x 1100 x 148 mm / na ścianie (WxSxG): 148 x 1100 x 72 mm
Waga: 4.8 kg

Produkty powiązane