Producenci

Promocje

Nowe produkty

Newsletter

Yamaha ISX-18D MusicCast

Głośnik aktywny z funkcjami sieciowymi, radiobudzikiem i tunerem DAB+

Więcej


1 049,00 zł


w ratach
Ilość rat:

0


Yamaha ISX-18D MusicCast Powiększ


Zaproponuj swoją cenę

Więcej informacji

ISX-18D jest nie tylko kompaktowym i funkcjonalnym systemem audio ale dodatkowo upiększy wnętrze Twojego salonu czy sypialni.
Oprócz tego iż posiada wbudowany zegar i funkcję budzika wyposażony jest w moduł Bluetooth i AirPlay dzięki czemu bezprzewodowo odtworzy muzykę z Twojego  smartfona, tableta czy komputera. A dzięki łączności Wi-Fi (możliwe jest również podłączenie urządzenia do sieci przewodem LAN) głośnik zyskuje dostęp do biblioteki nagrań zgromadzonych na domowym serwerze NAS lub komputerze, a także dostęp do serwisów muzycznych: Spotify, Tidal czy Deezer oraz radia
internetowego.

Ponadto urządzenie wyposażone jest w tuner FM / DAB+ i umożliwia słuchanie audycji radiowych, zarówno analogowych jak i cyfrowych.
Dodatkowym atutem jest przynależność do rodziny urządzeń MusicCast pozwalająca na odbieranie i wysyłanie muzyki do innych pomieszczeń w domu.

ISX-18D zachwyca nie tylko swoją funkcjonalnością. Zostosowany w nim wzmacniacz i przetworniki są w stanie dostarczyć potężny dźwięk mimo niewielkich  gabarytów.

Obsługę urządzenia umożliwia bezpłatna aplikacja MusicCast Controller, z poziomu której można sterować także radiem DAB+ i ustawiać budzik.
Dla wygody użytkowania, po zaprogramowaniu radiowych stacji cyfrowych dostęp do nich można uzyskać nawet przy wyłączonej aplikacji dzięki przyciskom preset
na urządzeniu.

Specyfikacja

Konstrukcja: aktywna, bass-reflex
Moc wzmacniacza: 20 W
Przetwornik niskotonowy: 50mm
Przetwornik wysokotonowy: 30mm
Tuner FM / DAB
WiFi
AirPlay
Bluetooth
Możliwość zawieszenia urządzenia na ścianie
Wymiary (S x W x G): 195 x 195 x 60 mm
Waga. 1.2 kg

Produkty powiązane