Producenci

Promocje

Nowe produkty

Newsletter

Melodika MDG2B - Gniazdo głośnikowe (wtyk banan)

Naścienne przyłącze głośnikowe, polskiego producenta Melodika - 5 lat gwarancji

Więcej


69,00 zł


w ratach
Ilość rat:

0


Melodika MDG2B - Gniazdo głośnikowe (wtyk banan) Powiększ


Zaproponuj swoją cenę

Więcej informacji

Melodika to Polska marka, która powstała w 2010 roku. Korzenie marki sięgają kilku lat wstecz i prowadzą do grupy polskich fachowców zamiłowanych w muzyce i zajmujących się sprzedażą sprzętu hi-fi oraz profesjonalnych instalacji audiowizualnych.

Wspomniane wyżej osoby doszły do wniosku, że istniejące na rynku rozwiązania nie zawsze spełniają surowe wymogi domowych i profesjonalnych systemów multimedialnych. W przeciwieństwie do sprzętu konsumenckiego używanego w systemach audio-video prawdziwe rozwiązania instalacyjne powinny charakteryzować się nie tylko dobrą jakością przesyłu sygnału audio-video ale także wysoką trwałością oraz wygodą w montażu.

Ponadto pojawiło się pytanie - dlaczego produkty konsumenckie Melodiki nie mogłyby posiadać wysokiej jakości znanej z rozwiązań profesjonalnych?
W pierwszym etapie budowania portfolio produktowego marki, Melodika rozpoczęła produkcję kabli serii Purple Rain. Było to możliwe dzięki połączeniu autorskiej konstrukcji przewodów Melodiki z siłami jednej z największych fabryk kabli w Polsce.

Drugi etap objął przejęcie wyłączności na produkcję i sprzedaż jednej z najpopularniejszych na polskim rynku linii kolumn do kina domowego i stereo. Było to kolejne działanie w myśl zasady budowania portfolio w oparciu o sprawdzone rozwiązania, których klienci faktycznie potrzebują.

Zastosowanie:

- do puszek PL podtynkowych

Naścienne przyłącze (gniazda) głośnikowe 2x gn. bananowe.
Naścienne gniazda głośnikowe typu banan wyposażone w jedną parę terminali głośnikowych zakręcanych.
Przeznaczony do domowej instalacji audio-video.

Specyfikacja

Wymiary: 8.1 x 8.1cm
Forma: Ramka
Typ złącza: głośnikowe (banan)
Standard: do puszek PL podtynkowych
Gwarancja: 5 lat