Producenci

Nowe produkty

Newsletter

Q Acoustics QA 3050 białe piano - gwarancja 5 lat

Para kolumn głośnikowych brytyjskiego producenta - Q Acoustics

Więcej


1 999,00 zł


w ratach
Ilość rat:

0


Q Acoustics QA 3050 białe piano - gwarancja 5 lat Powiększ

Zaproponuj swoją cenę

Więcej informacji

Założona w 2006 r., firma Q Acoustics cieszy się pasmem sukcesów od samego momentu powstania. Pierwsze produkty, „serii 1000” wstrząsnęły przemysłem głośnikowym w Wielkiej Brytanii i zdobyły prestiżowe nagrody na całym świecie. Więcej nagród otrzymała zaktualizowana „seria 1000i”, ale aktywnemu i ambitnemu zespołowi projektantów Q Acoustics nie wystarczało już tworzenie doskonałych, aczkolwiek konwencjonalnych głośników – stworzyli "Q AV". To pierwsze na świecie głośniki z funkcja "BMR” (Balanced Mode Radiator).

Dzięki tej technologii po raz pierwszy cała rodzina niezależnie od miejsca usadowienia w pomieszczeniu, mogła teraz słuchać doskonałego dźwięku kina domowego. Nowe rozwiązanie spodobało się tak bardzo na rynku, że "The Sunday Times" zapowiedział, iż „..pewnego dnia wszystkie systemy głośników będą tak produkowane" (styczeń 2008).

Q Acoustics jest twórcą nowych serii Q2000 i Q-TV2. Q2000 jest serią głośników oferujących zarówno zapierające dech w piersiach jakość dźwięku, jak i elegancki oraz nowoczesny design, w zaskakująco przystępnej cenie. Q-TV2 jest innowacyjnym, zaawansowanym technicznie rozwiązaniem, które wznosi na wyższy poziom satysfakcję z pełniejszego odbioru muzyki i filmów – bez zbędnej ingerencji w przestrzeń życiową użytkowników.

Specyfikacja

Konstrukcja: 2-drożna, bass reflex
Głośnik niskotonowy: 2 x 165mm
Głośnik wysokotonowy: 25mm
Pasmo przenoszenia: 44Hz - 22kHz
Impedancja nominalna: 6 Ohm
Efektywność: 92dB
Rekomendowana moc wejściowa: 25 - 100W
Częstotliwość zwrotnicy: 2.6kHz
Wymiary (W x S x G): 1000 x 298 x 200 mm
Waga: 21 kg / szt.

Produkty powiązane