Producenci

Promocje

Nowe produkty

Newsletter

Dali Opticon 8 + Vokal + LCR + SUB K-14F

Zestaw kolumn kina domowego z subwooferem aktywnym Dali Opticon.

Więcej


25 994,00 zł


w ratach
Ilość rat:

0


Dali Opticon 8 + Vokal + LCR + SUB K-14F Powiększ


Zaproponuj swoją cenę

Więcej informacji

Dali OPTICON 8 stanowi szczytowe osiągnięcie serii. Wysoki głośnik podłogowy został wyposażony w najnowszą technologię DALI. Jeżeli chcesz poczuć wibracje powietrza wykorzystując najlepsze osiągnięcia w zakresie mocy i precyzji, seria 8 to sprzęt dla Ciebie.

Pojemna kolumna, 2 x 8-calowe głośniki niskotonowe z niskostratną membraną z włókna drzewnego (Wood Fibre Woofer) do odtwarzania basów, 6,5-calowy głośnik niskotonowy z niskostratną membraną obsługujące dźwięki średniotonowe oraz nasz firmowy hybrydowy głośnik wysokotonowy (Hybrid Tweeter) obejmujący głośnik
wstęgowy (Ribbon) z miękką kopułą (Soft Dome) sprawiają, że OPTICON 8 jest zdolny do wypełnienia nawet największych pomieszczeń wyjątkowo wciągającym dźwiękiem.
Imponujący system 3 + ½ daje kompletny efekt i zapewnia energiczne basy, subtelne dźwięki średniotonowe oraz wysokiej jakości dźwięk wysokotonowy. Całość poprawia jakość dowolnego źródła oraz zapewnia wydajność, która uzupełni nawet najsubtelniejsze dźwięki z nagrania.

Zestaw zawiera również zaciski bi-wiring ze złotą powłoką, tak jak pozostałe zestawy serii, dzięki czemu OPTICON 8 to szaleństwo głębokich basów oraz doskonałość dźwięków średnio i wysokotonowych.

Zestaw OPTICON 8 zawiera te same głośniki niskotonowe z niskostratną membraną z włókna drzewnego, które znaleźć można w naszej flagowej serii EPICON, wraz z naszym unikatowym systemem silnika magnetycznego SMC oraz poprawioną wersją naszego modułu hybrydowego głośnika wysokotonowego, co w połączeniu z portami
bass reflex dla każdego głośnika niskotonowego umożliwia odtwarzanie dokładnie takiego dźwięku, jaki przewidywał artysta.

Dali OPTICON VOKAL, który stanowi zwieńczenie serii OPTICON oraz każdego poważnego systemu dźwiękowego kina domowego, zapewnia idealną harmonię mocy i kontroli. Niewątpliwie najważniejszy element systemu surround w kinie domowym, zestaw VOKAL jest kluczowy, aby zapewnić wyraźne i
żywe dialogi i szczegóły filmowe bez pogubienia się w efektach i okolicznościowej muzyce ścieżki dźwiękowej filmu.
Jest to komponent, który jest w stanie oddać ogrom bezpośredniej akcji, w związku z czym wybór efektywnego głośnika centralnego jest niezwykle istotny dla całego doświadczenia płynącego z kina domowego. Dlatego też zaprojektowaliśmy zestaw VOKAL, jako niezawodne narzędzie dla każdego domu, zarówno pod względem wydajności i wyglądu.

Po pierwsze, wyposażenie w nasz wysublimowany 6½-calowy głośnik niskotonowy z niskostratną membraną z włókna drzewnego, moduł hybrydowego głośnika wysokotonowego oraz port basu skierowany w przód gwarantuje łatwe odtworzenie akcji obecnej na ekranie stojącym naprzeciw Ciebie, ze zręcznie kontrolowanymi
szczegółami, które wciągają Cię jeszcze bardziej. Idealny w połączeniu ze wszystkimi głośnikami kompaktowymi tej serii i jednocześnie na tyle potężny, aby dorównać serii OPTICON 8.
Po drugie, skupiwszy się na praktyczności, zestaw OPTICON VOKAL został również zaprojektowany tak, aby pasować do większości wersji umeblowania Hi-Fi ze względu na skierowane w przód porty basu co oznacza, że można go starannie rozmieścić – zaleta zarówno dla estetycznych domowników i instalatorów
spersonalizowanych kin domowym. Zestaw będzie jednak działał równie dobrze na otwartej przestrzeni."

Dali OPTICON LCR to model montowany na ścianie, łączący najlepsze cechy wszystkich technologii w smukłej kolumnie naściennej, który czyni cuda w pełnym zakresie dźwięku. Zestaw ten nie ma sobie równych pod względem elastyczności i wydajności. Dzięki lekkim dźwiękom wysokotonowym, szczegółowym dźwiękom średniotonowym oraz zaskakującemu basowi, ten głośnik naścienny zapewnia nieprawdopodobną wydajność. Może działać w formie niezależnego systemu 2.0 lub centralnego kanału w większym systemie. Obrotowy OPTICON LCR wydaje śmiały dźwięk dzięki 6½-calowemu głośnikowi niskotonowemu z niskostratną membraną z włókna drzewnego.

Zestaw uzupełnia nasz obrotowy moduł hybrydowego głośnika wysokotonowego oraz – w formie zwieńczenia efektu zachwycającego słuch – zaawansowany port basu wbudowany w tylny panel, który wykorzystuje ścianę, na której jest zamontowany, do poszerzenia swoich możliwości akustycznych. Wynikiem jest niezwykle oszałamiające basy pomimo kompaktowej kolumny, który nie wymaga zastosowania dodatkowego subwoofera w Twoim systemie dźwiękowym.

Bez względu na to, czy potrzebujesz jednego głośnika naściennego, aby zaspokoić wszystkie swoje potrzeby dźwiękowe, czy też głośnika centralnego w celu dodania wyjątkowego efektu do swojego systemu surround, zestaw OPTICON LCR jest rozwiązaniem dźwiękowym idealnym dla Ciebie."

Dali Opticon 8

Typ obudowy     Bass Reflex, 3,5 drożna
Pasmo przenoszenia:     38 - 32.000 Hz
Efektywność:  88dB
Impedancja nominalna:    4Ohm
Sugerowana moc wzmacniacza:  40 - 300W
Częstotliwość podziału:     390 / 2,300 / 14,000 Hz
Przetworniki wysokotonowe:     1 x 17 x 45 mm,  wstęga / 1 x 28 mm,  kopułka
Przetwornik średniotonowy:     1 x 165 mm,  membrana z włóknami drewna
Przetwornik niskotonowy:     2 x 203 mm,  membrana z włóknami drewna
Strojenie bass-reflexu:    29.5 Hz
Wejścia:     Bi-Wire
Sugerowana odległość od ściany:     30 - 150 cm
Maks. wymiary z podstawą i maskownicą (wys. x szer. x gł.):     1140 x 241 x 450 mm
Waga:     34.8 / szt.

Dali Opticon LCR

Typ obudowy:     Bass Reflex,  2.5 drożna
Pasmo przenoszenia:     72 - 32,000 Hz
Efektywność:     90.5 dB
Impedancja nominalna:     4 Ohm
Sugerowana moc wzmacniacza:     30 - 150 W
Częstotliwość podziału:     2,200 / 14,000 Hz
Przetworniki wysokotonowe:     1 x 17 x 45 mm,  Ribbon / 1 x 28 mm,  Soft Textile Dome
Przetwornik niskotonowy:     1 x 165 mm,  Wood Fibre Cone
Strojenie bass-reflexu:     45.5 Hz
Wejścia:     Single Wire
Sugerowana odległość od ściany:    0 - 10 cm
Maks. wymiary z podstawą i maskownicą (wys. x szer. x gł.):     482 x 285 x 127 mm
Waga:    8.3 kg

Dali Opticon Vokal

Typ obudowy     Bass Reflex, 2.5 drożna
Pasmo przenoszenia:     47 - 32,000 Hz
Efektywność:     89.5 dB
Impedancja nominalna:    4 Ohm
Sugerowana moc wzmacniacza:     30 - 150 W
Częstotliwość podziału:     2,300 / 14,000 Hz
Przetworniki wysokotonowe:     1 x 17 x 45 mm,  Ribbon / 1 x 28 mm,  Soft Textile Dome
Przetwornik niskotonowy:     1 x 165 mm, Wood Fibre Cone
Strojenie bass-reflexu:   43.5 Hz
Wejścia:     Single Wire
Sugerowana odległość od ściany:    0 - 30 cm
Maks. wymiary z podstawą i maskownicą (wys. x szer. x gł.):   201 x 435 x 312 mm
Waga:    8.8 kg / szt.

Dali SUB K-14F

Moc ciągła / maksymalna: 450W / 650W
Głośnik:  350mm
Pasmo przenoszenia: 29 Hz - 160 kHz
Częstotliwość zwrotnicy: 40 - 120 Hz
Wejścia: RCA (stereo), LFE (mono)
Wymiary: 430 x 395 x 425 mm
Waga: 26.4 kg

Produkty powiązane