Producenci

Nowe produkty

Newsletter

Dali Opticon LCR czarny

Dali OPTICON LCR to model montowany na ścianie, łączący najlepsze cechy wszystkich technologii w smukłej kolumnie.

Więcej


2 999,00 zł


w ratach
Ilość rat:

0


Dali Opticon LCR czarny Powiększ

Zaproponuj swoją cenę

Więcej informacji

Dali OPTICON LCR to model montowany na ścianie, łączący najlepsze cechy wszystkich technologii w smukłej kolumnie naściennej, który czyni cuda w pełnym zakresie dźwięku. Zestaw ten nie ma sobie równych pod względem elastyczności i wydajności. Dzięki lekkim dźwiękom wysokotonowym, szczegółowym dźwiękom średniotonowym oraz zaskakującemu basowi, ten głośnik naścienny zapewnia nieprawdopodobną wydajność. Może działać w formie niezależnego systemu 2.0 lub centralnego kanału w większym systemie. Obrotowy OPTICON LCR wydaje śmiały dźwięk dzięki 6½-calowemu głośnikowi niskotonowemu z niskostratną membraną z włókna drzewnego.
Zestaw uzupełnia nasz obrotowy moduł hybrydowego głośnika wysokotonowego oraz – w formie zwieńczenia efektu zachwycającego słuch – zaawansowany port basu wbudowany w tylny panel, który wykorzystuje ścianę, na której jest zamontowany, do poszerzenia swoich możliwości akustycznych. Wynikiem jest niezwykle oszałamiające basy pomimo kompaktowej kolumny, który nie wymaga zastosowania dodatkowego subwoofera w Twoim systemie dźwiękowym.
Bez względu na to, czy potrzebujesz jednego głośnika naściennego, aby zaspokoić wszystkie swoje potrzeby dźwiękowe, czy też głośnika centralnego w celu dodania wyjątkowego efektu do swojego systemu surround, zestaw OPTICON LCR jest rozwiązaniem dźwiękowym idealnym dla Ciebie."

Dziedzictwo

Zestaw OPTICON LCR zawiera te same głośniki niskotonowe z niskostratną membraną z włókna drzewnego, które znaleźć można w naszej flagowej serii EPICON,
wraz z naszym unikatowym systemem silnika magnetycznego SMC oraz poprawioną wersją naszego modułu hybrydowego głośnika wysokotonowego stanowiącego również część serii RUBICON, co w połączeniu z pojedynczym portem bass reflex dla głośnika niskotonowego umożliwia odtwarzanie dokładnie takiego dźwięku, jaki przewidywał artysta.

Specyfikacja

Typ obudowy:     Bass Reflex,  2.5 drożna
Pasmo przenoszenia:     72 - 32,000 Hz
Efektywność:     90.5 dB
Impedancja nominalna:     4 Ohm
Sugerowana moc wzmacniacza:     30 - 150 W
Częstotliwość podziału:     2,200 / 14,000 Hz
Przetworniki wysokotonowe:     1 x 17 x 45 mm,  Ribbon / 1 x 28 mm,  Soft Textile Dome
Przetwornik niskotonowy:     1 x 165 mm,  Wood Fibre Cone
Strojenie bass-reflexu:     45.5 Hz
Wejścia:     Single Wire
Sugerowana odległość od ściany:    0 - 10 cm
Maks. wymiary z podstawą i maskownicą (wys. x szer. x gł.):     482 x 285 x 127 mm
Waga:    8.3 kg