Producenci

Promocje

Nowe produkty

Newsletter

Dali Opticon 6 czarny

DALI OPTICON 6 jest mistrzem muzyki, który zapewnia rzęsiste basy i idealnie wypoziomowane dźwięki.

Więcej


3 999,00 zł


w ratach
Ilość rat:

0


Dali Opticon 6 czarny Powiększ

Zaproponuj swoją cenę

Więcej informacji

DALI OPTICON 6 o wysokości jednego metra i zdolności dostarczania bardzo donośnego dźwięku, jest mistrzem muzyki, który zapewnia rzęsiste basy i idealnie wypoziomowane dźwięki średnio i wysokotonowe o niezrównanej równowadze.

Zestaw OPTICON 6 posiada wszystkie zalety zestawu OPTICON 5 z dodatkową mocą 6½-calowego głośnika niskotonowego. Stanowiące część zestawu dwa 6½-calowe głośniki niskotonowe z niskostratną membraną z włókna drzewnego oraz nasz unikatowy system silnika magnetycznego SMC, wspomagane przez nasz hybrydowy moduł wstęgowego głośnika wysokotonowego z miękką kopułą, zapewniają wyjątkowy dźwięk.
W połączeniu z większą objętością kolumny, zestaw OPTICON 6 sięga do głębokich basów i tworzy jeszcze bardziej imponującą i większą scenerię dźwiękową.

Wysoka czułość oraz obciążenie impedancyjne wraz z imponującą zdolnością do odtwarzania autentycznego dźwięku sprawia, że zestaw OPTICON 6 idealnie równoważy rozmiar i wydajność.
Dodanie do tego zacisków bi-wiring ze złotą powłoką oznacza, że OPTICON 6 staje się nadawcą muzyki poruszającej dusze słuchaczy, którzy oczekują więcej.

Dziedzictwo

Zestaw OPTICON 6 zawiera te same głośniki niskotonowe z niskostratną membraną z włókna drzewnego, które znaleźć można w naszej flagowej serii EPICON, wraz z naszym unikatowym systemem silnika magnetycznego SMC oraz poprawioną wersją naszego modułu hybrydowego głośnika wysokotonowego stanowiącego również część
serii RUBICON, co w połączeniu z portami bass reflex dla każdego głośnika niskotonowego umożliwia odtwarzanie dokładnie takiego dźwięku, jaki przewidywał artysta.

Specyfikacja

Typ obudowy: Bass Reflex, 3 drożna
Pasmo przenoszenia:    49 - 32.000 Hz
Efektywność:     89 dB
Impedancja nominalna:    4 Ohm
Sugerowana moc wzmacniacza:     25 - 200W
Częstotliwość podziału:    800 / 2,200 / 14,000 Hz
Przetworniki wysokotonowe     1 x 17 x 45 mm,  Ribbon / 1 x 28 mm, Soft Textile Dome
Przetwornik niskotonowy:     2 x 165mm,  Wood Fibre Cone
Strojenie bass-reflexu:    42 Hz
Wejścia:     Bi-Wire
Sugerowana odległość od ściany:     20 - 100 cm
Maks. wymiary z podstawą i maskownicą (wys. x szer. x gł.):    1000 x 195 x 330 mm
Waga: 18.9 kg /szt.

Produkty powiązane