Producenci

Nowe produkty

Newsletter

Klipsch RP-140SA czarny

Kolumna surround z dodatkowym głośnikiem Dolby Atmos

Więcej


1 249,00 zł


w ratach
Ilość rat:

0


Klipsch RP-140SA czarny Powiększ


Zaproponuj swoją cenę

Więcej informacji

Klipsch, amerykański producent znany z konstrukcji głośnikowych o bardzo wysokiej efektywności, niebawem wprowadzi do sprzedaży dodatkową kolumnę dedykowaną do reprodukcji dźwięku zakodowanego w Dolby Atmos®. Model RP-140SA jest doskonałym uzupełnieniem serii Reference Premiere i Reference w
przetwornik wytwarzający efekty odpowiedzialne za stworzenie trzeciego, pionowego, wymiaru dźwiękowej ścieżki filmowej.

Pełna kontrola nad kierunkowością i wysoka sprawność – właściwości charakterystyczne dla kolumn Klipscha – odpowiedzialne są w tym przypadku za łatwość tworzenia efektów dźwiękowych w przestrzeni ponad głowami widzów, z wykorzystaniem odbicia promieniowania od sufitu.

Teraz wystarczy tylko postawić parę RP-140SA na głośnikach frontowym, dopiąć je do amplitunera wyposażonego w dekoder Dolby Atmos i cieszyć się nieprawdopodobnymi efektami dźwiękowymi, wspaniale przekazaną atmosferą akustyczną pomieszczenia czy wiernie odtworzonymi odgłosami przyrody.

Twoja muzyka i filmy nigdy dotąd nie brzmiały tak naturalnie

Klipsch RP-140SA zawiera w sobie wszystkie stosowane w serii Refrence Premiere nowości i wyjątkowe rozwiązania techniczne. Jako przetwornik wysokotonowy pracuje tytanowa kopułka o średnicy 1 cala, wsparta nową hybrydową tubą Tractrix Horn®, której układające się w skomplikowany wzór ścianki wewnętrzne,
wyłożone są tłumiącą odbicia i wszelkie zniekształcenia miękką gumą. Jako głośnik niskośredniotonowy pracuje mała, ale bardzo energiczna jednostka z 4 calową membraną wykonaną z materiału Cerametallic®.

Specyfikacja

Konstrukcja: zamknięta
Moc ciągła / szczytowa:     50W / 100W
Impedancja:     8 Ω
Pasmo przenoszenia:     Zgodne ze specyfikacją Dolby Atmos
Częstotliwość podziału zwrotnicy (wysokie)     2000 Hz
Głośnik wysokotonowy:     25mm, tytan, LTS, hybrydowa tuba Tractrix
Głośnik niskotonowy:     100mm, membrana Cerametallic
Wymiary (W x S x G): 178 x 152 x 285 mm
Wysokość     178 mm
Wykończenia : black
Waga:     3,4 kg

Produkty powiązane