Producenci

Nowe produkty

Newsletter

Jamo C103 BIAŁY

Nowa generacja flagowej serii tej marki oferuje wysublimowane wzornictwo i wysoką wydajność głośników, których parametry akustyczne dostrojone są, aby zapewnić otwarty, przejrzysty dźwięk filmów i muzyki.

Więcej


1 499,00 zł

1 999,00 zł

-500,00 zł


w ratach
Ilość rat:

0


Przecena! Jamo C103 BIAŁY Powiększ

Zaproponuj swoją cenę

Więcej informacji

Opierająca się na wielokrotnie nagradzanej konstrukcji DNA, seria Jamo Concert została zaprojektowana przez słynnego projektanta głośników Kieron Dunk’a tak, aby organicznie połączyć dźwięk wysokiej klasy z pięknym wyglądem. Dzięki prostym liniom i naturalnym teksturom każdy głośnik harmonijnie wkomponuje się w otoczenie. Ręcznie polerowane na wysoki połysk wykończenie, obudowa z lakierowanej płyty MDF, polerowane chromowane logo, satynowy aluminiowy korektor fazy i kolce sprawiają, że seria jest eleganc-ka, a jednocześnie zapewnia wyjątkową akustykę. W linii C 10 zastosowano skrupulatny, 12-stopniowy pro-ces aplikacji najlepszych, ręcznie polerowanych wykończeń na wysoki połysk.

"Jamo Concert pozostaje wierne ideałom marki i podkreśla piękno, prostotę, funkcjonalność i ogólną do-skonałość nowoczesnego duńskiego wzornictwa, jednocześnie wykorzystując najnowsze innowacje w dzie-dzinie inżynierii dźwięku", powiedział Mark Casavant, prezes ds. globalnego rozwoju produktu dla Klipsch Group. "Konsumenci mogą spodziewać się nowego poziomu odtwarzania i wartości w serii, jako że bez-błędnie łączy ona najwyższą jakość wykonania z dźwiękiem wysokiej jakości."

Od roku 1968, Jamo stoi na czele uznanej duńskiej branży audio, konsekwentnie skupiając się na stylu, pro-stocie i funkcjonalności przy projektowaniu głośników, elektroniki, systemów sterowania i akcesoriów do zastosowań domowych oraz biznesowych. Obecne w ponad 80 krajach, Jamo jest dumne z tego, że ofero-wane przez nie produkty bezproblemowo dostosowują i integrują się z każdym środowiskiem, co odzwierciedla różne sposoby w jakich słucha Świat.

Jamo Concert C103 - kolumny podstawskowe surround

Konstrukcja:       2drożna, Bass Reflex
Impedancja:       6 Ohm
Pasmo przenoszenia:     45Hz-27kHz       
Moc ciągła / muzyczna:        150 W / 300 W
Efektywność:    88 dB
Przetwornik wysokotonowy:         25 mm
Przetwornik średniotonowy:       
Przetwornik niskotonowy:    177 mm
Wymiary   (W x S x G):     420 x 224 x 297 mm
Waga:       11 kg / para