Producenci

Promocje

Nowe produkty

Newsletter

Melodika BL40 MKII CZARNY PARA

Kolumny głośnikowe stereo Melodika BL-40MKII

Więcej


2 190,00 zł


w ratach
Ilość rat:

0


Melodika BL40 MKII CZARNY PARA Powiększ


Zaproponuj swoją cenę

Więcej informacji

Melodika BL40 MKII to 2.5 drożna kolumna głośnikowa jedna z najlepiej sprzedających się kolumn w swoim segmencie cenowym.

Projekt desginu BL40 MKII stawia na nowe, bardziej wyważone trendy w stylistyce. Projekt MKII łączy w sobie klasyczny kształt obudowy znany z MKI z  zupełnie nowym zestawieniem kolorystycznym: eleganckiej matowej czerni uzpełnionej czarnymi akcentami na wysoki połysk z nowymi membranami przetworników mieniących się wieloma odcieniami grafitu.

Z technologicznego punktu widzenia Melodika zaprezentowała zmienioną membrany głośników średnio i niskotonowych. W MKII wykonano je z gęstszej plecionki o zmniejszonej gradacji dla większej sztywności i lepszego przenoszenia mikrodetali.

Wymiana przetworników pociągnęła za sobą zmianę formy ich mocowania do obudowy. Kolumna sprawniej przenosi wysokie poziomy natężenia dźwięku, a przy tym wygląda zdecydowanie efektowniej.

BL40 MKII oferuje charakter dźwięku  oparty na mocnym, sprężystym i zróżnicowanym basie z  dopieszczonymi średnimi tonami i niezwykle przestrzennymi wysokimi tonami.

Dzięki najnowszym modyfikacjom membran przetworników BL40 MKII to kolumna która wyróżnia się na tle konkurencji także tym, że oferuje możliwość głośnego, wyraźnego odsłuchu bez wzrostu zniekształceń dźwięku.

Specyfikacja

    Konstrukcja:     2.5-drożna, bass-reflex    
    Głośnik wysokotonowy:     25mm, kopułka jedwabna otoczona rozpraszaczem wysokich tonów
    Głośnik średnioniskotonowy:     2 x 160mm, gęsto zaplatane włókno szklane o zmniejszonej gradacji z korektorem fazy    
    Obudowa:     wygłuszona matami bitumicznymi (technologia DALtech)    
    Impedancja:     8 Ohm    
    Skuteczność:     91dB    
    Pasmo przenoszenia:     39 - 20.000Hz    
    Maksymalna moc: 200W    
    Wymiary (W x S x G): 970 x 235 x 346 mm
    Waga:     19 kg / szt.