Producenci

Nowe produkty

Newsletter

Klipsch Reference Premiere RP-250F RP-250C RP-150M R-110SW

Zestaw kolumn do kina domowego 5.1

Więcej


8 499,00 zł


w ratach
Ilość rat:

0


Klipsch Reference Premiere RP-250F RP-250C RP-150M R-110SW Powiększ

Zaproponuj swoją cenę

Więcej informacji

Naszą misją było stworzenie przetworników które wyważą wszystkie zamknięte drzwi i pozwolą naszym miłośnikom zbliżyć się do swojej ukochanej muzyki tak blisko by móc jej niemal dotknąć.

Klipsch wprowadza do swojej oferty rewolucyjną, całkowicie przeprojektowaną linię kolumn głośnikowych Reference Premier. Amerykanom udało się poprawić to  co było prawie doskonałe.
Kilkudziesięcioletnie doświadczenie firmy, znajomość najnowszych technik przetwarzania dźwięku i talent inżynierski, zaowocował przetwornikami które, jak  nigdy dotąd, zrywają wszelkie zasłony z prezentowanego dźwięku i pozostawiają go nagim. Dzięki nim słuchacze mogą ponownie zakochać się w swojej muzyce.

90x90 hybrydowa TRACTRIX® HORN

Najnowsza, dogłębnie przeprojektowana hybrydowa tuba wysokotonowa TRACTRIX® łączy w sobie okrągły wlot ze specjalnie uformowanym kwadratowym wylotem.
Pozwoliło to na uzyskanie poprawy brzmienia w zakresie najwyższych częstotliwości, rozszerzenie kąta promieniowania, wzmocnienie obrazowania źródeł  pozornych i dynamiki. Całość wykonana ze skompresowanej gumy zapewnia zwiększenie tłumienia wysokich częstotliwości co wpływa pozytywnie na ograniczenie  twardości przekazu i poprawia szczegółowość.
Tytanowa kopułka wysokotonowa wsparta hybrydową tubą TRACTRIX®, zapewnia najczystszy i najbardziej naturalny dźwięk jaki tylko jest możliwy do uzyskania.

Tytanowy tweeter - LINEAR TRAVEL SUSPENSION (LTS)

Technika LINEAR TRAVEL SUSPENSION polegająca na takim umocowaniu membrany głośnika wysokotonowego tak precyzyjnie by zapewnić jej niczym niezakłócony i  liniowy ruch w obie strony, zastosowano po raz pierwszy w ekskluzywnej linii Klipsch Palladium. Zapewnia to odtwarzanie górnych rejestrów z realną dynamiką
i najwyższej klasy precyzją.

Membrany z Cerametallic™

Membrany z Cerametallic™, w kolorze miedzi, są bardzo lekkie i sztywne równocześnie, a przy tym wykazują minimalne „dzielenie” się membrany co wpływa  bardzo korzystnie na wytwarzane zniekształcenia.
Membrany niskotonowe i niskośredniotonowe z Cerametallic™ w połączeniu z tytanowym głośnikiem wysokotonowym LTS i nowatorską hybrydową tubą TRACTRIX®  zapewniają najwyższą wydajność kolumn linii Reference Premier w tej klasie.

Nowe porty bass-reflex TRACTRIX

Wszystkie porty bass-reflex zastosowane w kolumnach Reference Premier wykorzystują geometrię TRACTRIX. Tym samym stały się one najefektywniejszymi i  najszybszymi ścieżkami transferu powietrza z obudowy na zewnątrz na rynku. Dzięki temu Klipsch zapewnia czyste i pełne mocy przetwarzanie najgłębszych  basowych częstotliwości.

Obudowy z MDF pokryte polimerem

Obudowy kolumn nowej linii są solidnie zbudowane z MDF i pokryte są szczotkowaną polimerową okleiną. Dzięki temu wyglądają bardzo estetycznie i  nowocześnie, zapewniają trwałość i pozwalają zintegrować się płynnie z wnętrzem stworzonym w dowolnym stylu

Magnetyczna maskownica

Kolumny Reference Premier wyposażone są w elegancką przeźroczystą akustycznie magnetyczną maskownicę.

Usłyszysz i poczuj wszystko co mógłbyś bez nich stracić.

Nowe subwoofery wyposażone są w głośniki superniskotonowe o wysokiej efektywności, których membrany wykonane są materiału o nazwie „Cerametallic”.
Tworzywo to jest bardzo lekkie i niezwykle sztywne co zapewnia przetwornikom pracę już od bardzo niskich częstotliwości poczynając, a minimalne „dzielenie”  się membrany wpływa bardzo korzystnie na wytwarzane zniekształcenia.
Wyloty tuneli bass-reflex umieszczone na frontach obudów (ich geometria wewnętrzna  jest prawnie zastrzeżona) są duże i minimalizują szumu wywołane przepływającym powietrzem.

Równocześnie dzięki temu subwoofery, mimo sporych rozmiarów, są  łatwe do ustawienia w pomieszczeniu, a nawet mogą być dosunięte do ściany.
Wszystkie urządzenia wyposażone są w bardzo sprawne i świetnie spisujące się w  subwooferach wzmacniacze pracujące w domenie cyfrowej. Zapewniają one wysoką moc, dużą wydajność i bardzo dokładną reprodukcję sygnału źródłowego.

Filtr dolnoprzepustowy, regulacja poziomu i kontrola fazy sygnału pozwalają na perfekcyjne sklejenie dźwięku subwooferera z dźwiękiem reprodukowanym przez  satelitarne głośniki Klipsch’a. Dobrze zestrojony z resztą systemu głośnik superniskotonowy ginie, nie jest słyszalny jako oddzielne urządzenie, a tylko i  aż rozszerza w dół pasmo częstotliwości reprodukowane przez pozostałe głośniki.

Dla ułatwienia znalezienia dla subwoofera optymalnego miejsca w pomieszczeniu można dodać opcjonalny zestaw Klipsch WA-2, który zapewnia bezprzewodowe  połączenie głośnika z jednostką sterująca.

Obudowa subwooferów wykonana jest z wytrzymałego MDF’u i pokryta czarną szczotkowaną folią polimerową. Stabilności konstrukcji dodaje solidny cokół,  malowany na czarny satynowy kolor.
Dioda umieszczona na froncie informuje czy głośnik jest podłączony do sieci elektrycznej i czy aktualnie pracuje. W oznaczeniu subwoofera ukryta jest  średnica głośnika niskotonowego zastosowanego w urządzeniu. W modelu R-110SW pracuje głośnik 10” – 25cm, model R-112SW wyposażony jest w głośnik 12” – 30cm, a największy R-115SW posiada potężny głośnik 15” – 38.1cm.

Subwoofer Klipsch R-110SW musi być dodatkowym źródłem Twojej domowej rozrywki. Idealny dla solidnych, składających się z dużych głośników systemów  przestrzennych. Zapewnia czysty, głęboki bas pozwalający Ci usłyszeć i poczuć ulubioną muzykę i dźwięk filmowy.

Klipsch Reference Premier RP-250F - głośniki przednie

Typ obudowy:     Bass-reflex, port Tractrix, tył
Moc ciągła / muzyczna:     125 W / 500 W
Efektywność:     97dB
Impedancja:     8 ohm
Pasmo przenoszenia:    35-24000 Hz
Częstotliwość podziału zwrotnicy (wysokie):     1700 Hz
Głośnik wysokotonowy:     25 mm
Głośnik niskotonowy:     2 x 135 mm
Typ gniazda:     Podwójne / bi-wire / bi-amp
Wymiary  (WxSxG):  917 x 200 x 377 mm
Waga     17,06 kg / szt.

Klipsch Reference Premier RP-250C - głośnik centralny

Konstrukcja:     Bass-reflex, port Tractrix, tył
Moc ciągła / muzyczna:     125 W / 500 W
Efektywność:     96dB @ 2.83V / 1m
Impedancja:     8 Ohm
Pasmo przenoszenia:     67-24000 Hz
Częstotliwość podziału zwrotnicy (wysokie):     1600 Hz
Głośnik wysokotonowy:     25,4 mm
Głośnik  niskotonowy:     2 x 135 mm
Typ gniazda:     Pojedyncze
Wymiary (WxSxG): 173 x 470 x 253 mm
Waga     8,35 kg / szt.

Klipsch Reference RP-150M - głośniki surround

Typ obudowy:     Bass-reflex, port Tractrix, tył
Moc ciągła / muzyczna:     75 W / 300 W
Efektywność:     92dB
Impedancja:     8 Ohm
Pasmo przenoszenia:     48-24000 Hz
Częstotliwość podziału zwrotnicy (wysokie)     1500 Hz
Głośnik wysokotonowy:     25,4 mm
Głośnik  niskotonowy:     140 mm
POŁĄCZENIA I STYKI
Typ gniazda     Pojedyncze
Wymiary (WxSxG):  370 x 195 x 271 mm
Waga     6,67 kg. / szt.

Klipsch Reference R-110SW - subwoofer aktywny

Typ obudowy:     Bass-reflex
Moc ciągła / dynamiczna:     200 W / 400 W
Pasmo przenoszenia:     27-125 Hz
Wzmacniacz:     Cyfrowy
Cechy dodatkowe:     Gain, Lowpass, Phase, Auto Power
Głośnik niskotonowy:     254mm
Typ gniazda:     RCA, terminale głośnikowe, bezprzewodowy WA-2
Wymiary (WxSxG):  414 x 374 x 401 mm
Waga:     17,8 kg

 

 

 

Produkty powiązane