Producenci

Promocje

Nowe produkty

Newsletter

Klipsch Reference Base R-14S

Potęga, precyzja, neutralność i bardzo wysoka efektywność to cechy charakterystyczne kolumn Klipsch’a, tym razem w zdecydowanie przystępniejszej cenie.

Więcej


1 199,00 zł


w ratach
Ilość rat:

0


Klipsch Reference Base R-14S Powiększ

Zaproponuj swoją cenę

Więcej informacji

Kolumny serii Reference potrafią ukazać każdy detal tak muzyki jak i ścieżki dźwiękowej wnosząc je wprost do Twojego świata. Zastosowano w nich szereg nowoczesnych technologii pomagających stwierdzić – głośniki Klipsch Reference są jednymi z najlepszych na świecie w tym przedziale cenowym.

Technologie i rozwiązania techniczne zastosowane w serii Reference - 90°x 90° Tractrix® Horn

Ekskluzywna technologia Tractrix® Horn w połączeniu z precyzyjnie wykonanym kopułkowym głośnikiem aluminiowym zapewniają wspaniałą reprodukcję najwyższych tonów. Klipsch to szerokie pasmo przenoszenia, precyzyjne rysowanie źródeł dźwięku w przestrzeni i potężna dynamika. Wyznaczenie stosunkowo niskiego podziału pasma częstotliwości (około 1800 Hz) zapewnia bardzo dobre zespolenie właściwości kierunkowych tuby wysokotonowej z głośnikami niskośredniotonowymi

Linear Travel Suspension (LTS)

Zastosowana przy budowie głośnika wysokotonowego technologia Linear Travel Suspension, zastosowana po raz pierwszy w konstrukcjach flagowej serii Palladium, minimalizuje zniekształcenia reprodukcji dźwięku w najwyższym zakresie częstotliwości i równocześnie poprawia detaliczność i precyzji.

Membrany IMG (grafitowe) w kolorze miedzi

Wszystkie membrany zastosowane w najnowszej linii Reference wykonane są w technologii Injection Molded Graphite (IMG). Są one bardzo lekkie, a równocześnie ekstremalnie sztywne. Dzięki temu zapewniają niezwykle szybką odpowiedź w zakresie najniższych tonów oraz minimalny podział membrany przy średnich częstotliwościach. W połączeniu z technologią Tractrix Horn, LTS i potężnym układem magnetycznym gwarantują najwyższą efektywność i to nie tylko w swojej klasie cenowej.

Konstrukcja obudowy

Wszystkie obudowy kolumn wchodzących w skład serii Reference wykonane są z płyt MDF i pokryte szczotkowaną czarną winylową okleiną. Zastosowano solidny port głośnikowy z zakręcanymi trzpieniami akceptującym wtyki bananowe. Kable głośnikowe mogą być pojedyncze lub podwójne (bi-wire, bi-amp) (w zależności od modelu). W kolumnach podłogowych tunel bass-reflex umieszczono na przedniej ściance zmniejszając tym samym konieczność odsuwania kolumn od ściany. Lekkości konstrukcjom podłogowym dodają nóżki wstawione w przodzie obudowy. Maskownica, która pokrywa całą przednią ściankę obudowy, jest elastyczna, solidna i transparentna akustycznie.

R-14S - Kolumna głośnikowa surround

Moc ciągła     50 W / 200 W
Efektywność:     89 dB
Impedancja:     8 Ohm
Pasmo przenoszenia:     83-24000 Hz
Częstotliwość podziału zwrotnicy (wysokie):     2200 Hz
Głośnik wysokotonowy:     2 O 2.54cm – membrana aluminiowa, 90°x90° Tractrix® Horn
Głośnik niskotonowy:     O 10.2 cm, membrana IMG grafitowa w kolorze medzianym, ekranowany magnetycznie
Typ gniazda:     zakręcane, akceptuje wtyki bananowe, pojedyncze
Typ obudowy:     Zamknięta typu WDST (szeroki kąt promieniowania)
Wymiary (WxSxG): 169 x 381 x 165 mm
Waga:     3,6 kg / szt.


 

Produkty powiązane