Producenci

Nowe produkty

Newsletter

Taga TOS-715v.2

Głośniki zewnętrzne TAGA Harmony są idealnym rozwiązaniem do instalacji w systemach nagłośnieniowych na wolnym powietrzu lub wewnętrznych.

Więcej


999,00 zł


w ratach
Ilość rat:

0


Taga TOS-715v.2 Powiększ


Zaproponuj swoją cenę

Więcej informacji

Głośniki zewnętrzne TAGA Harmony są idealnym rozwiązaniem zarówno w systemach umieszczonych w pomieszczeniach jak i na wolnym powietrzu. Dostarczają czysty, naturalny, dynamiczny i potężny dźwięk. Większość modeli jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, promieniowanie UV czy wilgoć. Stylowy, przyciągający wzrok design, oraz najwyższa jakość dźwięku sprawiają, że seria instalacyjna jest idealnym rozwiązaniem do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Uchwyty motażowe zapewniają wygodę instalacji, jak również dowolność, jeśli chodzi o umieszczenie głośników w pionie lub w poziomie.

Nowa wersja naszego topowego modelu TOS-715 dostarcza zupełnie nowy design, większą obudowę i ulepszone przetworniki.

Nowy 1” chłodzony ferrofluidem przetwornik wysokotonowy wyposażony w kopułkę z czystego tytanu, oraz polypropylenowy przetwornik średnio-niskotonowy zostały stworzone, aby zapewnić długotrwałą, przenosząca wysokie moce pracę, jak również precyzyjny i żywy dźwięk.

W kwestii jakości dźwięku nowa wersja została znacznie ulepszona względem poprzednika. Zapewnia teraz przenoszenie wysokiej mocy (max 240 W / 8 Ohm), oraz czułość (92dB). Te cechy sprawiają, że TOS-715 v.2 może konkurować z dużymi kolumnami głośnikowymi i być dla nich wzorem.

Specyfikacja

    Konstrukcja     Głośniki instalacyjne zewnętrzne, 2-drożna, bassreflex
    Odporna na UV
    Wsporniki montażowe
    Obudowa ABS
    Moc:     240W
    Pasmo przenoszenia:     30Hz - 20kHz
    Impedancja:     8ohm
    Efektywność:     92dB
    Przetwornik wysokotonowy:     25 mm, tytanowa kopułka chłodzony ferrofluidem
    Przetwornik średnio-niskotonowy:     203 mm, membrana z polipropylenu
    Wymiary (W x S x G lub Śr. X G):     435 x 300 x 265 mm
    Waga:     5.7 kg / szt.