Producenci

Nowe produkty

Newsletter

Taga TOS-415v.2

Głośniki zewnętrzne TAGA Harmony są idealnym rozwiązaniem do instalacji w systemach nagłośnieniowych na wolnym powietrzu lub wewnętrznych.

Więcej


469,00 zł


w ratach
Ilość rat:

0


Taga TOS-415v.2 Powiększ


Zaproponuj swoją cenę

Więcej informacji

Głośniki zewnętrzne TAGA Harmony są idealnym rozwiązaniem dla przystępnych cenowo systemów audio. Oferują czyste, naturalne, dynamiczne i potężne brzmienie. Większość modeli jest odporna na działanie warunków pogodowych, wodę i promienie UV. Stylowy i zwracający uwagę design oraz dźwięk wysokiej wydajności sprawiają, że seria ta jest doskonałym rozwiązaniem dla instalacji zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Uchwyty montażowe ułatwiają instalację i pozwalają na instalację głośnika zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej.

Nowa wersja naszego podstawowego modelu TOS-415 oferuje całkowicie nową konstrukcję wewnętrzną, odrobinę większą obudowę oraz przedni port bassreflex.

Nowa wysoko wydajna 1-calowa kopułka jedwabna chłodzona ferrofluidem oraz polipropylenowy przetwornik średnio-niskotonowy zapewniają długotrwałość, wysoką wydajność i przede wszystkim precyzyjny, przestrzenny i “żywy” dźwięk.

Pod względem jakości dźwięku nowa wersja jest o 100% lepsza od poprzedniej, a jej wysoka moc (max. 180W / 6ohm) pozwala na rywalizację z głośnikami opartymi nawet o przetworniki 6.5-calowe!

specyfikacja

Konstrukcja:     Głośniki instalacyjne zewnętrzne, 2-drożna, bassreflex
Uchwyty montażowe
Moc:     180W
Pasmo przenoszenia:     58 Hz - 20kHz
Impedancja:     6 ohm
Przetwornik wysokotonowy:     25 mm, kopułka jedwabna chłodzona ferrofluidem
Przetwornik średnio-niskotonowy:     133 mm, membrana polipropylenowa
Wymiary (W x S x G lub Śr. X G):     244 x 185 x 163 mm
Waga     2.9 kg / szt.

Produkty powiązane