Producenci

Promocje

Newsletter

Marantz CD-6006

CD6006 został stworzony dla miłośników muzyki, którzy wymagają najlepszych parametrów w atrakcyjnej cenie.

Więcej


1 599,00 zł


w ratach
Ilość rat:

0


Marantz CD-6006 Powiększ


Zaproponuj swoją cenę

Więcej informacji


Marantz, światowy lider w dziedzinie zaawansowanych technologii audio został uhonorowany prestiżową nagrodą EISA za zestaw stereo PM6006/CD6006. Firma zawsze przywiązywała duże znaczenie do właściwego przekazywania użytkownikom sprzętu Marantz emocji twórców muzyki, odtwarzając ich utwory tak wiernie jak to tylko możliwe. Będąc wiernym tej tradycji, Marantz ciągle udoskonala swoją kolekcję stereo. Obecnie, wzmacniacz zintegrowany PM6006 oraz odtwarzacz CD6006 zostały wybrane przez jury EISA i uzyskały tytuł najlepszego Europejskiego Systemu Stereo 2016 – 2017.

Nowy model CD6006 jest dopracowaną wersją, zawierającą jeszcze więcej specjalnie dobranych komponentów oraz nowych obwodów w porównaniu do poprzedniego modelu CD6005, określanego przez What HiFi? jako „najlepszy odtwarzacz CD dostępny za mniej niż 500£”.  Inżynierowie Marantza dodali usztywnione nóżki w celu wyeliminowania drgań. Ponadwymiarowy zasilacz obsługuje cyfrowe i analogowe obwody odtwarzacza, podczas gdy wysokiej jakości przetworniki CS4398 DAC konwertują cyfrowy sygnał na analogowy, który jest przesyłany przez wzmacniacz Marantz HDAM SA2, by trafić do pozłacanych gniazd wyjściowych chinch.

Urządzenie jest wyposażone w ten sam pilot zdalnego sterowania, który kontroluje model PM6006. Podsumowując, model CD6006 jest najlepszym wyborem dla miłośników muzyki poszukujących najlepszej wydajności w rozsądnej cenie, jak również dla użytkowników odtwarzających muzykę z urządzeń przenośnych, dzięki możliwości podłączenia inteligentnych urządzeń Apple.

Ponadto, model CD6006 wyposażony został w nowo zaprojektowany, zaawansowany wzmacniacz słuchawkowy z możliwością ustawienia mocy wzmocnienia, zapewniając kompatybilność z szerszą gamą słuchawek.

Werdykt:

"Wysokiej jakości, niezależne komponenty stereo pozostają główną specjalnością Marantza. Pierwsza edycja serii 6000 pojawiła się kilka lat temu; najnowszy odtwarzacz CD i wzmacniacz są wyposażone w wejścia cyfrowe, za którymi pracuje sprawdzony DAC 24 bit/192 kHz. CD6006 można pochwalić za selekcjonowane elementy, służące do uzyskania bardziej wyrafinowanego brzmienia, a PM6006 został dopracowany pod kątem optymalnej współpracy z szerszą gamą zespołów głośnikowych. Charakterystyczny dźwięk Marantza, silny i gładki, w wielu aspektach sięgający bardzo wysokiego pułapu, stał się dostępny za okazyjną cenę".

Nowy model CD6006 jest dopracowaną wersją, zawierającą jeszcze więcej specjalnie dobranych komponentów oraz nowych obwodów  w porównaniu do poprzedniego modelu PM6005, określanego przez What HiFi jako „najlepszy odtwarzacz CD dostępny za mniej niż 500£”.  

Inżynierowie Marantz dodali usztywnione nogi w celu wyeliminowania drgań. Ponadwymiarowy zasilacz obsługuje cyfrowe i analogowe obwody odtwarzacza, podczas gdy wysokiej jakości przetworniki CS4398 DAC konwertują cyfrowy sygnał na analogowy, który jest przesyłany przez wzmacniacz Marantz HDAM SA2, by trafić
do pozłacanych gniazd wyjściowych chinch.  

Urządzenie jest wyposażone w ten sam pilot zdalnego sterowania, który kontroluje model PM6006. Ogólnie, model CD6006 jest najlepszym wyborem dla miłośników muzyki poszukujących najlepszej wydajności w rozsądnej cenie, jak również dla użytkowników odtwarzających muzykę z urządzeń przenośnych, dzięki możliwości podłączenia inteligentnych urządzeń Apple.

Ponadto, model CD6006 wyposażony został w nowo zaprojektowany, zaawansowany wzmacniacz słuchawkowy z możliwością ustawienia mocy wzmocnienia, zapewniając kompatybilność z szerszą gamą słuchawek.

Specyfikacja

Wzmacniacz słuchawkowy:    HDAM-SA2+Buffer
Całkowite zniekształcenia harmoniczne:     0.002%
Mechanizm:    CJDKT690
Konwersja cyfrowo-analogowa C/A    Multi-bit, Delta-Sigma
Układ scalony przetwornika cyfrowo-analogowego C/A:    CS4398
Filtr cyfrowy:     CS4398
Korektor szumów:    CS4398
Filtr dolnoprzepustowy    HDAM
Bufor wyjścia:     HDAM SA2
Kompatybilność z formatami CD: CD / CD-R/RW / WMA / MP3 / AAC    
CD-Text / ID3 Tag / WMA Meta Tag / AAC Meta data    
Wejście USB kompatybilne z iPodem / iPhonem    
Wersja modułu HDAM    HDAM+HDAM SA2
Transformator zasilania: z rdzeniem El    
Wysokiej jakości komponenty audio    
Komponenty selekcjonowane    
Symetryczna architektura obwodów    
Dadatkowa matalowa płyta dla wzmocnienia ramy konstrukcyjnej    
Cyfrowe wyjście wył.
Słuchawki: HDAM-SA2
Oddzielny obwód prostownika dla obwodów analogowych i cyfrowych    
Wyświetlacz: przyciemnienie / wyłączony    
Program Play (CD / SA-CD):    25
Funkcja powtarzania Repeat    
Odtwarzanie w losowej kolejności    

Wejścia / Wyjścia

Wyjście analogowe (cinch):    2
Cyfrowe wyjście optyczne:   1
Cyfrowe wyjście koaksjalne:  1
Pozłacane terminale cinch    
USB Audio (Front) / Made for iPod / Made for iPhone    
Magistrala D-Bus    
Wyjście słuchawkowe    
Regulacja głośności słuchawek    

Dane ogólne

Wymiary (S x G x W):     440 x 340 x 105 mm
Waga:    6.5 kg

Produkty powiązane