Producenci

Nowe produkty

Newsletter

Musical Fidelity M6 SCD (M6SCD) Hi-End

Audiofilski odtwarzacz CD z przetwornikiem DAC klasy Hi-End

Więcej


14 995,00 zł


w ratach
Ilość rat:

0


Musical Fidelity M6 SCD (M6SCD) Hi-End Powiększ


Zaproponuj swoją cenę

Więcej informacji

Musical Fidelity M6sCD to kolejny krok naprzód w celu zbudowania perfekcyjnego i wielofunkcyjnego źródła dźwięku w domowym stereo klasy hi-end.

W stosunku do swojego poprzednika M6sCD oferuje zupełnie nowy przetwornik cyfrowo-analogowy wraz z nową sekcją zasilającą.

Teraz, dzięki podwójnym przetwornikom Burr-Brown PCM1795, odtwarzacz CD z serii M6 pracuje w jakości 32/192 i korzysta przy tym z autorskiego algorytmu upsamplowania.

Nowy M6sCD to kompletne rozwiązanie zdolne przetworzyć dowolny sygnał cyfrowy z domowych urządzeń i przesłać je do wzmacniacza. Każdy element odtwarzacza, poczynając od perfekcyjnego mechanizmu servo przez 32-bitową sekcję cyfrową, aż po znakomite zasilanie, na które składa się kilka zaawansowanych jednostek zasilających.

Brzmienie M6sCD to niezwykle neutralny i zbalansowany dźwięk, rasowo audiofilski z nutką ciepła w niskich tonach, w myśl zasady: źródło powinno koloryzować jak najmniej, zaś ostateczny charakter systemu zależy od wzmacniacza i kolumn.Odtwarzacz CD Musical Fidelity zachwyca neutralnością średnich tonów, siłą dźwięku, szerokością sceny oraz selektywnością.

W końcu, M6sCD podobnie jak cała seria M6 zachwyca jakością wykonania - perfekcyjnymi cięciami, idealnie położonym malowaniem oraz szlachetnymi materiałami bez grama tworzyw sztucznych.

Specyfikacja

Przetwornik DAC:     Burr-Brown PCM1795 32 bit Delta-Sigma (bit stream) dual differential 8x over-sampling
Separacja kanałów:     105dB
Pasmo przenoszenia CD     10 - 20.000Hz
Stosunek sygnał/szum CD     117dB
Zniekształcenia THD CD     0.003%
Pilot

Wejścia / Wyjścia

Wejście USB DAC:     1
Optyczne:     2 / 1
Koaksjalne     2 / 1
Wyjścia analogowe audio:   1
Wyjścia XLR:     1
Trigger:   1

Dane ogólne

Wymiary (WxSxG): 125 x 440 x 385 mm
Waga:     11.2kg
Gwarancja:     24 miesiące

Produkty powiązane